Eski bir bilgisayar ile neler yapılır?

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Soru basit zaman geçirmek, eğlenmek için ne yapabilirim? Oyun da önerebilirsiniz. Oynayabildiğim en kaliteli oyun Saints Row the thirdh, GTA 4 ve Far Cry 3. bu oyunları baz alarak öneri yaparsanız daha iyi olur.
Yabancı dizi-film sevmiyorum.

Soru basit zaman geçirmek, eğlenmek için ne yapabilirim? Oyun da önerebilirsiniz. Oynayabildiğim en kaliteli oyun Saints Row the thirdh, GTA 4 ve Far Cry 3. bu oyunları baz alarak öneri yaparsanız daha iyi olur.

Need for Speed Underground 2 indirip araba modifiyesi yapılabilir.

Benim eski 2 GB RAM'li bir bilgisayarım vardı mesela oyun mu oynayacağım ana bilgisayarda o bilgisayarda şarkı açıyordum ikisinde ayrı kulaklık vardı ana bilgisayarımın işlemcisi kötüydü o yüzden şarkı gibi işler için onu (eski bilgisayarı) kullanarak oyunlarda tam performans alıyordum.

Kısacası size bu tip basit konularda yardımcı olacaksa 2.bilgisayar mantığında kullanın hocam.

Geri
Yukarı