Eski bir fotoğraf üzerine Photoshop çalışmam

Turquoise Blue

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternetten rastgele bulduğum eski bir fotoğrafı hem temizledim hem de renklendirdim. Renklendirme için Photoshop neural fiters kullandım fakat renklendirmeden sonra da epey düzeltmeler yapmam gerekti. Ek olarak belirtmek isterim ki Photoshop'u 3 hafta kadar öğrenmeye başladım yani çok amatörüm diyebilirim.
Ek bilgi: Sağ taraftaki adamın yeleğine yapay bir süveter yaka yaptım çok göze batıyor biliyorum ama artık daha fazla uğraşmak istemedim. Normalde yapay bir gömlek ve gömlek birleşim noktası yapmam gerekir. Nasıl olmuş ?

eski fotoğraf çalışmam.png

Son düzenleme:
Renklendirmeyi Adobe Neural Filters otomatik yaptı. Ben renklendirme sonrasını renk hatalarını düzelttim. Örneğin sadaki yeleğin yarısı renklendirmeden sonra sarıydı, ben orijinal rengine kavuşturdum. Yüzdeki yapay renkleri saturasyondan düzeltebilirim sorun değil en kolay işlem o.

Dudaklar çok pembe olmuş bence düzelt.

Onun dışında iyi olmuş fakat biraz şay duruyor adamlar NPC.
Eskiden insanların tarzı böyleydi.

Renklendirmeyi Adobe neural filters otomatik yaptı. Ben renklendirme sonrasını renk hatalarını düzelttim. Örneğin sadaki yeleğin yarısı renklendirmeden sonra sarıydı, ben orijinal rengine kavuşturdum. Yüzdeki yapay renkleri saturasyondan düzeltebilirim sorun değil en kolay işlem o.

Eskiden insanların tarzı böyleydi.

Evet ama o anlamda değil renklendirme şeyi olarak.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı