Photoshop çalışmam nasıl?

ben patrix

Hectopat
Makaleler
1
Duvar kağıtlık bir çalışma yaptım. Çalışmada kullandığım resimleride ayrıyeten koydum umarım seversiniz bu arada elimden geldiğince kendimi her gün geliştirmeye çalışıyorum :)

Original.png

Rich Boy.png

Değnek ile etrafını kesip şeffaflaştırıp birleştirmişsin görselleri. Gölgelendirme yapamadığın için de karanlık havayı tercih etmişsin. Bu şirkette başladığımdan beri tasarımla da ilgileniyorum. Tasarım olarak vasat maalesef. Ama işlerde yeniysen eğer güzel bir ilk adım olmuş.

Değnek ile etrafını kesip şeffaflaştırıp birleştirmişsin görselleri. Gölgelendirme yapamadığın için de karanlık havayı tercih etmişsin. Bu şirkette başladığımdan beri tasarımla da ilgileniyorum. Tasarım olarak vasat maalesef. Ama işlerde yeniysen eğer güzel bir ilk adım olmuş.

Aslında gölgelendirme yapamadığımdan değil sadece o şekilde tercih ettiğimden :)

Hocam bende logo tasarım yapıyorum ama bu Photoshop yapmak bana zor geliyor öğrenebileceğim bir video serisi falan var mı?
Ben Benny Productions, Encreate, Learning Screen tarzı kanalları izliyorum Benny her ne kadar tutorial çekmesede izleyerek çoğu şeyi yapabileceğinizi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı