Eski bir Toshiba laptopa nasıl format atılır?

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Eski bir Toshiba laptop var. Wireless'e bir türlü bağlanmıyor. Ben de format atmaya karar verdim. Markası Toshiba satalitte a300. buna nasıl format atabilirim. Rufus kullanacağımı biliyorum. Windows 8.1 yüklemeyi düşünüyorum. Rufus üzerinden format atarken hangi seçenekleri seçeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

SSD yok büyük ihtimalle, HDD ile W8.1 aşırı yavaş kalabilir. W7 her zaman daha stabil oldu bana göre o konuda.
Hocam aslında format atmamın tek nedeni wireless'e bağlanamamam. Evde 3 pc var. Telefonlarda ve diğer bilgisayarlarda internete sorunsuz bağlanıyorum. Fakat bu leptopta kaç gündür uğraşmama rağmen bir türlü bağlanamadım. Driver yükleyip flash ile attım leptopa denedim ama olmuyor. Köşede wireless iconu çıkıyor. İnternetin adını da buluyor. Bağlan dediğimde bağlanamadı diyor. Bu konuda bir önerin olur mu? Çözebilirsem format atmama gerek kalmayacak. Zaten şuanda windows 7 kurulu.

Hocam aslında format atmamın tek nedeni wireless'e bağlanamamam. Evde 3 pc var. Telefonlarda ve diğer bilgisayarlarda internete sorunsuz bağlanıyorum. Fakat bu leptopta kaç gündür uğraşmama rağmen bir türlü bağlanamadım. Driver yükleyip flash ile attım leptopa denedim ama olmuyor. Köşede wireless iconu çıkıyor. İnternetin adını da buluyor. Bağlan dediğimde bağlanamadı diyor. Bu konuda bir önerin olur mu? Çözebilirsem format atmama gerek kalmayacak. Zaten şuanda windows 7 kurulu.
Wireless için farklı sürücüler deneyebilirsiniz. Eğer olmazsa format atın, sorun devam ediyor ise donanımsal olabilir. Ayrıca eski cihazlarda wireless düğmesi vardı, sizin cihazda da varsa basıp deneyin.

Geri
Yukarı