Eski DVD içindeki videoyu MP4'e nasıl çeviririm?

• Konuyu başlatan powa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B

powa

Centipat
Makaleler
1
Yer
Marmaris
Daha fazla  
2010 yılına ait bir DVD buldum evde. DVD'de düğün videosu var ve ben bunu MP4'e çevirmek istiyorum. DVD'nin içinde audio_ts ve video_ts adında iki dosya var. Audio_ts'nin içi boş. Videeo_ts'nin içinde 2 adet .TS uzantılı, 2 adet .ıfo uzantılı, 1 adet .bup uzantılı ve 5 adet .vob uzantılı dosya mevcut. Video_ts dosyasına sağ tıklayarak VLC Media Player ile videoyu tek parça halinde oynatabiliyorum ama bu dosyayı direk tek bir parça halinde MP4'e çevirebilirsem daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Ben bunu nasıl MP4'e çeviririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format Factory kullanabilirsiniz. İçerisinde video, resim ve belgeler için pek çok dönüştürme seçeneği var.

Bakabilirsiniz hocam. Basit bir yöntem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dedikleri gibi Format Factory hem kullanışlı hem işinize yarar.

Kaynakça: Convert DVD to MP4 | Top 5 DVD-to-MP4 Converters [2021]

VLC kullanarak Video_TS klasörünün içeriğindeki alıntıladığım rehbere göre MP4'e çevirebilirsin.
Çok eskiden kullandığım bir yazılımdı ama artık günümüz şartlarında bitrate olarak içinden geçtiği için tavsiye etmiyorum Format Factory yazılımını.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…