Eski E6300 sistem nasıl güçlendirilir?

Lanmex

Hectopat
Arkadaşlar bende 2007'den kalma hurda denilecek bir bilgisayar var. Tek bilgisayarım ve uzun zamandırda kullanıyorum. GTX 1660 Super ekran kartı aldım, bu sisteme takmak istiyorum. Sistemde GT210 ekran kartı, i2 6300 1.87GHz işlemci var, taksam sıkıntı olur mu? Minecraft bile kaldırmıyor ya da sistemi güçlendirmenin başka yolları var mı?
Fazla bir param yok, en ucuz neyse en iyisi odur.

Arkadaşlar bende 2007'den kalma hurda denilecek bir bilgisayar var. Tek bilgisayarım ve uzun zamandırda kullanıyorum. GTX 1660 Super ekran kartı aldım, bu sisteme takmak istiyorum. Sistemde GT210 ekran kartı, ı2 6300 1.87GHz işlemci var, taksam sıkıntı olur mu? Minecraft bile kaldırmıyor ya da sistemi güçlendirmenin başka yolları var mı?

Darboğaz olacak o yüzden yeni bir sistem toplayın.

Arkadaşlar bende 2007'den kalma hurda denilecek bir bilgisayar var. Tek bilgisayarım ve uzun zamandırda kullanıyorum. GTX 1660 Super ekran kartı aldım, bu sisteme takmak istiyorum. Sistemde GT210 ekran kartı, I2 6300 1.87GHz işlemci var, taksam sıkıntı olur mu? Minecraft bile kaldırmıyor ya da sistemi güçlendirmenin başka yolları var mı?

Çek overclocku eğer gözden çıkmışsa 4.5GHz'ya kadar çıkarmayı başarabilirsin yakmadan işlemci hayvan gibi güçlenir.
Darboğaz bayağı azalır.
Çek overclocku eğer gözden çıkmışsa 4.5GHz'ya kadar çıkarmayı başarabilirsin yakmadan işlemci hayvan gibi güçlenir.
Darboğaz bayağı azalır.
Ya da neyse boşver.

Yeni konular

Geri
Yukarı