Eski eğlenceli zamanlarınızı anlatın

Kız arkadaşım ile ebelemece oynardım.
Ama o taşındığı için arkadaşlığım sona erdi.
Acaba nasıl bir ebelemece? :)
Evet, soru başlıkta. Eski eğlenceli zamanlarınızı anlatın. @444065, @erengore, @Syntax Error hocam konuya bir bakın da konu şenlensin.🙂
Saf ama Hazreti Yasuo izleyen bir çocuktum. Mahallede çocuklar futbol oynarken "Selam kızlar ... sızlar" diye girerdim. Hiç sevmemişlerdir beni. 😅

Hala arada izliyorum nadir de olsa.

Sabah kalkar kart oynardık. Küperdim bütün mahalleyi. Akşam yemeğimi yer. Teamspeak3'ten arkadaşlarla sXe ile 5v5 maç atardık. CS 1.6.
Edit: Jailbreak oynamak aşırı sarıyordu. #İsyanteam diye oda kurup 15-20 kişi giriyorduk. Genelde isyanteam lideri ben ve bir kaç arkadaşım olurdu. Biz yönetirdik isyanteam üyeleri söylediklerimizi yapar isyan atmaya çalışırlardı.

Kız arkadaşım ile ebelemece oynardım.
Ama o taşındığı için arkadaşlığım sona erdi.
Hocam nasıl bir ebelemece o?
Evet, geri döndüm millet!
Acaba nasıl bir ebelemece? :)

Saf ama Hazreti Yasuo izleyen bir çocuktum. Mahallede çocuklar futbol oynarken "Selam kızlar ... sızlar" diye girerdim. Hiç sevmemişlerdir beni. 😅

Hala arada izliyorum nadir de olsa.
Hocam eskiden Burak Oyunda izleyip mahallede "elinize vereyim o zaman" diye geziyordum.🙂
Sonradan anladım neden her öyle dediğimde beni kovalıyor çocuklar.

Evet, soru başlıkta. Eski eğlenceli zamanlarınızı anlatın. @444065, @erengore, @Syntax Error hocam konuya bir bakın da konu şenlensin.🙂
Lise son sınıftaydım o zamanlar. Sevmediğim sınıftan arkadaş yangın çıkış merdivenine girdi sonra felsefe öğretmeni girdi. Kapıyı kapattılar. Sonra vurmaya başladılar. Kapalı kaldılar. Aslında kapıyı açmayacaktım ama felsefe öğretmeni var diye açmak zorunda kaldım.

12-13 yaşındaki zamanlar, sabahtan akşama kadar dışarıda olurduk, evde bilgisayarda müzik dinler, oyun oynardım. Ama artık şu zamanlarda hiçbiri tat vermez eminim, o yıllar da geri gelmez.

Geri
Yukarı