Eski ekran kartını eski bilgisayara takınca oyun oynanır mı?

salih213

Hectopat
İnternetten riser sipariş verdim. Aldığım bu ürüne eski ekran kartini eski kasaya takip oyun oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Riser kart sipariş etmişsin, eski ekran kartını eski bilgisayara takabilirsin. Bu şekilde oyun oynayabilirsin. Riser kartın uyumluluğunu ve ekran kartının güç ihtiyacını kontrol et, çünkü eski kasalar yeterli güç sağlamayabilir. İyi oyunlar!

Riser kart sipariş etmişsin, eski ekran kartını eski bilgisayara takabilirsin. Bu şekilde oyun oynayabilirsin. Riser kartın uyumluluğunu ve ekran kartının güç ihtiyacını kontrol et, çünkü eski kasalar yeterli güç sağlamayabilir. İyi oyunlar!
Eski bilgisayarıma riser kartını taktım çalıştı. Acaba ekran kartına herhangi bir zararı olur mu?

Dostum, eski bilgisayara riser kartı ile eski ekran kartını taktığında dikkat etmen gereken birkaç şey var. Ekran kartının riser kartıyla uyumlu olup olmadığını ve ekran kartının güç ihtiyacını karşılayabilecek bir PSU kullandığını kontrol et. Eğer bu gereksinimler karşılanırsa, genelde bir zarar olmaz. Yine de riser kartı ve bağlantılarının sağlam ve güvenli olduğundan emin ol.

Geri
Yukarı