Eski facebook hesabımı nasıl kapatırım?

363436

Hectopat
Facebook'a birini şikayet ederken detaylı bir şekilde sorunu anlatmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Konu eski Facebook hesabının kapatılması ve eski hesabımı şikayet etmeye çalışırken tam olarak istediğim şikayet etme seçeneği çıkmıyor. Nasıl yapabileceğim hakkında bir fikri olan var mı? Çünkü ben daha önceden böyle bir şey yaptığımı hatırlıyorum ama şimdi bulamadım.

Facebook'a birini şikayet ederken detaylı bir şekilde sorunu anlatmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Konu eski Facebook hesabının kapatılması ve eski hesabımı şikayet etmeye çalışırken tam olarak istediğim şikayet etme seçeneği çıkmıyor. Nasıl yapabileceğim hakkında bir fikri olan var mı? Çünkü ben daha önceden böyle bir şey yaptığımı hatırlıyorum ama şimdi bulamadım.

Bu hesap birini taklit ediyor diye şikayet edin.

@Eray T tam olarak çözüm olmuyor o, sonuçta hesap benim ve kimseyi taklit etmiyor aslında. Benim yapmak istediğim Facebook ekibine bu olayı ve yaşadığım sorunu tane tane anlatmak.

Artı -1 Eksi
@MetalistPunk ben daha önceden Facebook'a yazarak eski hesabımı kapattırmıştım şimdi ise forumda bu sorunla karşılaşan başka bir kişiye yardımcı olmaya çalışıyorum ama daha önceden eski hesabımı kapattırmak için neler yaptığımı gerçekten unuttum.

@MetalistPunk ben daha önceden Facebook'a yazarak eski hesabımı kapattırmıştım şimdi ise forumda bu sorunla karşılaşan başka bir kişiye yardımcı olmaya çalışıyorum ama daha önceden eski hesabımı kapattırmak için neler yaptığımı gerçekten unuttum.
Yani hocam yaptırabildiyseniz helal olsun bende kapatmamışlardı. Yani eğer nasıl olduğunu hatırlar buraya yazarsanız benim gibi kişilerin işine yarayabilir.

Attıklarımı uygula. Ardından Facebook'dan gelen kararı bekle. Aldıkları kararı e-mail üzerinden ya da kendi siteleri üzerinden sana ulaştırırlar.
heh1.jpg
heh2.jpg

heh3.jpg

Geri
Yukarı