Çalınan eski Facebook hesabımı nasıl kurtarabilirim?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, 20 Mart'ta İsmail Yıldırım isimli yetişkin birisi benim telefonuma erişip ana Instagram hesabımı ve eski Facebook hesaplarımı çalmıştı. Onun numarasını bulup yazdığımda ise kendisinin de hesabının çalındığını söylüyordu ama aynı zamanda da benimkileri çalmıştı. Olayı tam çözemesem de rol yaptığını düşünüyorum. Instagram'ımı kurtardım fakat eski Facebook hesaplarımı alamadım. Bildiklerim hesap linki, hesapta kayıtlı eski numaram ve belki de eski şifrem. Neden eskisini almak istiyorsun derseniz o hesapta özel fotoğraflarım, konuşmalarım var. Asıl sorum ise nasıl geri alabilirim?

Screenshot_20220718-132551_Messages.jpg

1658140219328.jpg

1658140430498.jpg

Screenshot_20220718-132649_WhatsApp.jpg

Screenshot_20220718-132657_WhatsApp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 20 Mart'ta İsmail yıldırım isimli yetişkin birisi benim telefonuma erişip ana Instagram hesabımı ve eski Facebook hesaplarımı çalmıştı. Onun numarasını bulup yazdığımda ise kendisinin de hesabının çalındığını söylüyordu ama aynı zamanda da benimkileri çalmıştı. Olayı tam çözemesem de rol yaptığını düşünüyorum. Instagram'ımı kurtardım fakat eski Facebook hesaplarımı alamadım. Bildiklerim hesap linki, hesapta kayıtlı eski numaram ve belki de eski şifrem. Neden eskisini almak istiyorsun derseniz o hesapta özel fotoğraflarım, konuşmalarım var. Asıl sorum ise nasıl geri alabilirim?

Siber suç işlemiş arkadaş isterseniz suç duyurusunda bulunun, kendi hesabı çalınmış diye sizinkini ele geçiremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı