Eski formalar nasıl bulunur?

• Konuyu başlatan Nami
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 530

Nami

Centipat
Iyi akşamlar. Başlıkta da yazdığı gibi eski sezonlarda çıkan formaları nasıl bulacağım? Orijinal, çakma fark etmez. Sağlam olsun ve güvenilir bir yer satsın yeter. Mesela örnek vermem gerekirse aşağıdaki formayı verebilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231023_235325_Chrome.jpg
    Screenshot_20231023_235325_Chrome.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 78
Ankara da maltepe pazarı var geçenlerde orada gezerken gördüm bu formayı satıyorlardı.

Webten bir araştırın belki online satan biri vardır.

Ankara da maltepe pazarı var geçenlerde orada gezerken gördüm bu formayı satıyorlardı.

Webten bir araştırın belki online satan biri vardır.
Hocam Karabükteyim. Karabük ne demek bilir misin? Issız bir vaha, uçsuz bucaksız bir çöl, el değmemiş ormanlar, erimeyen buzullar... Şaka bir yana Karabük'te öyle bir yer olduğunu sanmıyorum. Tek şansım memlekete gittiğim zaman (Mersin'e) bit pazarına yada kapalı çarşıya bakarım. Ama bulabileceğimi sanmıyorum

Son düzenleme:
Hocam Karabükteyim. Karabük ne demek bilir misin? Issız bir vaha, uçsuz bucaksız bir çöl, el değmemiş ormanlar, erimeyen buzullar... Şaka bir yana Karabük'te öyle bir yer olduğunu sanmıyorum. Tek şansım memlekete gittiğim zaman (Mersin'e) bir pazarına yada kapalı çarşıya bakarım. Ama bulabileceğimi sanmıyorum

Karabükü bilmem ama safranboluya gittim küçük bir ilçeydi. Tatil dönüşü gezmiştim. Allah kurtarsın kardeşim. 😇

Sana bir tavsiyede daha bulunayım Dolap uygulamasını telefona indirip bir bak derim geçen çok ucuza birkaç parca ürün aldım ben. Şimdi arattım "Forma" diye yazınca bayağı birşey çıktı.

Birde oraya bak derim. İyi geceler.

Karabükü bilmem ama safranboluya gittim küçük bir ilçeydi. Tatil dönüşü gezmiştim. Allah kurtarsın kardeşim. 😇

Sana bir tavsiyede daha bulunayım Dolap uygulamasını telefona indirip bir bak derim geçen çok ucuza birkaç parca ürün aldım ben. Şimdi arattım "Forma" diye yazınca bayağı birşey çıktı.

Birde oraya bak derim. İyi geceler.
Eyvallah abi. Güvenilir midir? Zannımca uygulama da bir sıkıntı yoktur ama "satıcı forma diye başka bir şey gönderir mi?" düşüncesi var. Bir de kıyafet falan aldın mı sen hiç? Eskiliği falan nasıldı?

Ben bir ayakkabı ve deniz short almıştım. Satıcıdan ekstra paketleme videosu ya da resim iste sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı