Eski fotoğrafımdaki oyun nedir?

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden oynadığım tüm oyunları bulmaya çalışıyorum, bayağı bir kısmı flash oyun olduğu için kolayca buldum. Diğer oyunlardanda buldum bayağı. İşte yine bir oyunun resmini buldum, oyunu çok az hatırlıyorum. Resmide aşağıda olacak bilgisayarda açık olan oyun. Galiba birkaç oyunun olduğu bir Launcher açık arkada. Oyun tarla oyunu gibi, bahçeye bir şeyler ekiyorduk. Çok bir şey hatırlamıyorum maalesef. Oyunu bulabilecek varsa çok mutlu olurum :)

evet fotoğraftaki benim. :D

P1000293.JPG

Eskiden oynadığım tüm oyunları bulmaya çalışıyorum, bayağı bir kısmı flash oyun olduğu için kolayca buldum. Diğer oyunlardanda buldum bayağı. İşte yine bir oyunun resmini buldum, oyunu çok az hatırlıyorum. Resmide aşağıda olacak bilgisayarda açık olan oyun. Galiba birkaç oyunun olduğu bir Launcher açık arkada. Oyun tarla oyunu gibi, bahçeye bir şeyler ekiyorduk. Çok bir şey hatırlamıyorum maalesef. Oyunu bulabilecek varsa çok mutlu olurum :)

evet fotoğraftaki benim. :D

Eki Görüntüle 1151160
Ben bu oyunu hatırlıyorum ama ismini hiç bilmiyorum.

Hocam çok zor bulmak hadi bakalım.
Bu oyun Plant vs zombies. Eminim
Oyunu bulmada biraz daha kolaylaştırabilir belki. Dora oyunlarından biri olduğunu hatırladım.

Hocam oyun adı "Dora Magical Garden". Bir flash oyunmuş tahmin ettiğim gibi. Firefox sayesinde bir siteden bulup indirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı