Eski tank ve uçak oyununun adı nedir?

Tahir1608

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncellikle cevap verme nezaketinde bulunan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

-Hatırladığım kadarıyla kullandığımız araç spaceship tarzı bir tank diyebilirim. Zemine çok yakın uçarak giden bir araç
-Bu araçta kullandığımız silahlar farenin tuşları ile ateş ediyor ve sağ ve sol tuşlarla ateş edebilme imkanı var. Ateşleme araçları minigun, sarı renkli roket (ateşleyince ateş hattı boyunca gidiyor), beyaz renkli roket (en yakındaki düşmana kilitleniyor), alev silahı ve mayın döşeme mevcut yani aklımda kalanlar bunlar.
-İzometrik bir kamera açısı var
-Bölümleri harita geçmeli şeklinde.
-Önümüze çıkan kapıları da etrafımızdaki kutuları kırarak keycard şeklindeki kartlarla açarak ilerliyoruz.
-2000'lerin başında oynuyordum bu oyunu.

Hatırlayan olursa ne mutlu bana :) Tekrardan cevap verenlere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Air Strike 2 diyeceğim ama kutu kırma yoktu onda sanırım. Eğer oyunun çıkış tarihini hatırlıyorsan arama motoruna '' myabandonware ... releases '' yaz. Oradan oyununu bulabilirsin. Çoğu eski oyun bulunuyor.

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Yere yakın derken neredeyse yerde gidiyor yani o anlamda dedim. Star Wars'daki yarış arabaları gibi. Hani skywalker ın çocukken yarıştığı şeklinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı