Eski GTA 3, Vice City ve San Andreas nereden alınabilir?

Şu an sadece steam key olarak satın alabilirsin. G2A gibi platformlarda satılıyor. 7-8 Dolar gibi bir fiyatı var.
Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum, bu oyunlar için istedikleri fiyatların fahiş olmasının yanı sıra GTA oyunlarının Steam versiyonları gerçekten berbat, bunu söyleyeceğimi düşünmezdim ancak bu üç oyunu korsan yollardan oynamanızı tavsiye ederim.

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum, bu oyunlar için istedikleri fiyatların fahiş olmasının yanı sıra GTA oyunlarının Steam versiyonları gerçekten berbat, bunu söyleyeceğimi düşünmezdim ancak bu üç oyunu korsan yollardan oynamanızı tavsiye ederim.
Steam versiyonları downgrade edilerek düzeltilebiliyor. İlla ki orijinal alıcam diyorsa tabii ki bir seçenek. Ancak bende korsan oynamasını öneririm.

Anlık olarak key fiyatı 40-50 dolar civarı satılıyor. 1200TL civarı bir şey ediyor. Key alsanız bile yukarıdaki arkadaşın da söylediği gibi Steam versiyonu berbat çalışıyor. Trilogy'de almak istemiyorsanız, iyi bir korsan sitesinden indirip taratın.

Anlık olarak key fiyatı 40-50 dolar civarı satılıyor. 1200TL civarı bir şey ediyor. Key alsanız bile yukarıdaki arkadaşın da söylediği gibi Steam versiyonu berbat çalışıyor. Trilogy'de almak istemiyorsanız, iyi bir korsan sitesinden indirip taratın.
Konusu açılmış iken söylemekte fayda var, GTA üçlemesinin orijinal oyunlarını (özellik San Andreas'ı) defalarca oynayıp bitirmiş ve GTA Trilogy çöpünü utana sıkıla bitirmiş biri olarak söylemeliyim ki eğer ki benim gibi rahatsızlık derecesinde GTA fanı değilsen Trilogyden uzak dur, önüne altın tepside koyulsa oynama o kadar ciddiyim.

Geri
Yukarı