GTA Vice City nereden satın alınabilir?

Key mey boşverin. O oyuna o kadar para hayatta verilmez.

O yüzden tek bir yol kalıyor.

pirates-of-the-caribbean-curse-of-the-black-pearl.jpg

Anladınız :)

Steam kod alarak satan siteler var fakat fahiş fiyatlarda.

Trilogy ye 1000 TL civarı para vereceğime oyunun normal haline 200-300 verebilirim hem Steam hesabının değeri de biraz artmış olur
Hem de oyunun asıl versiyonu olduğu için mod kurmak istediğimde de daha iyi olur işime yarar

Bu dediğini düşüneceğim.

Öyle hocam doğru diyosunuz da işte nostajinin yeri ayrı oluyor.
Keşke trilogy alanlara seçenek sunsalardı yanında normal oyunda gelseydi ya da ayarlardan değiştirebilsek falan neyse başka seçenek yok yeni versiyonu alacağım oda çok kötü oyun hamurundan yapılmış ucube bir oyuna benziyor bunu nasıl yenilenmiş diye çıkardıklarını anlamıyorum.

Neyse hocam hepinize teşekkürler trilogy satın alacağım yapacak bir şey yok vakit ayırdığınız için sağ olun.

Hocam fikrini zedelemek istemem ama yerinizde olsaydım o oyunu oynamazdım. Kapitalizmin içinden geçmişler. PS3 oyun grafiklerini gölgelendirmişler ismi GTA Trilogy olmuş. Oynanır mı oynanır ama o kadar para verilmez. Ama size kalmış.

Hocam fikrini zedelemek istemem ama yerinizde olsaydım o oyunu oynamazdım. Kapitalizmin içinden geçmişler. PS3 oyun grafiklerini gölgelendirmişler ismi GTA Trilogy olmuş. Oynanır mı oynanır ama o kadar para verilmez. Ama size kalmış.

Öyle hocam da ne yapalım 5. oyun var 4. oyun var bu oyunlar kaldı onlara da ulaşmak zor oldu bayağı.

Geri
Yukarı