Eski Güzel Günler Ve Mazi

Gençler bu arada eskiden lazer çok meşhurdu, hatırlayanınız/oynayanınız var mı? Onların bir de farklı farklı uçları olurdu, hepsinin içinde farklı simgeler olurdu ve lazerin ışığında o simge belirirdi. Akşam karanlığında evlerin salonlarına ayıptır söylemesi çıplak kadın silueti falan tutardık, ne günlerdi :kıkırda:

Aman Tanrım dedim! :D :eek: Gerçekten güzel yıllanmış, kendine gelmiştir yavrucak. Kıyamam. :) bence kimselere söyleme. :D
İşin normal olmayan yanı, ben içki içmiyorum:) Ama kimseye söylemem yerini. Sırf meraktan küçükken sakladım. İsteyen gelir bir damla nasiplenir. Fazlasını vermem.:ROFL:

(Sene 2006 5 yaşındayım). Ben küçükken yarasa yakalardım biriktirirdim evde. Yarasa ordum olacak falan zannederdim. Hergün 2-3 tane toplardım. Birkaç gün sonra Buzlukta annem ölmüş yarasaları görünce neye uğradığını şaşırmıştı kadın. Sonra dayak yemiştim. :)
Bende küçükken uyuyayım diye, uyu yoksa kedi başlı tavşan gelecek derlerdi. Bende apar topar kalkar dışarı çıkardım. Nereye dedikleri zaman, kedi başlı tavşanın kafasını koparmaya derdim:ROFL: Ciddi ciddi giderdim. Sokak sokak arardım onu.

2006-2007 seneleri. Hayatımda mutlu olduğum tek zamanlar. Çift taraflı villamız, garajda araçlarımız, devam eden okulum, çevrem, annem, kardeşim, göremediğim babam, amcam, yengem. Okuldan geldiğim gibi izlediğim Arka Sokaklar'ın ilk bölümleri, Çengelköy'ün eşsiz güzellikte ki parkları bahçeleri yolları... Cuma günleri alışveriş zamanı çevre de herkeste gördüğüm mutluluk, neşe, sevinç... Gözlerimi dolduruyor. Ağlayasım geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı