Eski HDD kullanılır mı?

xSloxy

Hectopat
Daha fazla  
Kendim toplama bir bilgisayar alacağım. HDD'm olduğu için HDD alma gereği duymuyorum. Eski bilgisayarımdan çıkartıp yeni aldığım bilgisayara taktıktan sonra ayar yapmam gerekiyor mu?

Windows kurmak için SSD alırsanız, gelecekte de HDD almayı planlarsanız bir süreliğine sizi idare edecek şekilde kullanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla bir ayara ihtiyaç yok. Fakat üstteki arkadaşın dediği gibi idare amacıyla kullanmazsanız yavaşlık yüzünden çıldırabilirsiniz.

Kendim toplama bir bilgisayar alacağım. HDD'm olduğu için HDD alma gereği duymuyorum. Eski bilgisayarımdan çıkartıp yeni aldığım bilgisayara taktıktan sonra ayar yapmam gerekiyor mu?
120lik ssdler zaman zaman çok uyguna düşüyor 160-170 bandına 2-3 tane almıştım topladığım kasalarda kullanıyorum mümkünse böyle bir ssd al yanına eski hdd kullanabilirsin

Bence minimum 240 olmalı günümüz için. 120GB SSD'ler çok çabuk doluyor.
aynen öylede bir sorun var, mesela elinde 180 civarı bütçe varsa benim dediğim mantıklı ama tabi 240 tan aşağısı sıkıntı mesela 2. kasamda 120 ssd 300hdd var lol valo gta5 ve forzaya sistem fulleniyor bütçe meselesi tamamen,120 lik ucuz ssdler tam f/p

Windows kurmak için SSD alırsanız, gelecekte de HDD almayı planlarsanız bir süreliğine sizi idare edecek şekilde kullanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla bir ayara ihtiyaç yok. Fakat üstteki arkadaşın dediği gibi idare amacıyla kullanmazsanız yavaşlık yüzünden çıldırabilirsiniz.

120GB'lik bir SSD daha mevcut onu belirtmeyi unutmuşum. Direkt SSD ve HDD'yi takıp format atsam bir sıkıntı olmaz anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı