Eski HGS cezaları bakiyeden düşmüyor

ihaterain

Hectopat
Makaleler
1
İyi Sosyaller, Mayıs ayından kalma 3-5 geçiş ihlali bulunmakta.
Şu an ceza tutarını aşacak şekilde bakiye yükledim ancak cezalar bakiyeden düşmedi.
Beklemeli miyim yoksa başka bir yerden mi ödemem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
HGS sistemi biraz ağır çalışıyor. Bekleyip daha sonra tekrar kontrol edin. Bu arada 24 saati bulabilir.
IMG_20220810_125426.jpg

Gecikmiş hgs borcunuzu, Karayolları Müdürlüğünün anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden veya PTT’nin online sistemi üzerinden yatırabilirsiniz.

KGM’den cezalı ödemesini yapacaksın. 15 gün içindeki geçişler HGS Bakiyesinden düşer. Siz Mayıs ayındaki geçiş için şu an bakiye yükleseniz bile ordan düşmez. KGM sitesinden plakanızo sorgulayın ve ihlalli geçişlerinizi ödeyebilirsiniz.

Kgm'den cezalı ödemesini yapacaksın. 15 gün içindeki geçişler hgs bakiyesinden düşer. Siz mayıs ayındaki geçiş için şu an bakiye yükleseniz bile oradan düşmez. Kgm sitesinden plakanızo sorgulayın ve ihlalli geçişlerinizi ödeyebilirsiniz.

Sağ olasın hocam, işin kötü yanı 300 lira civarı yükleme yapmıştım boşa gideceğini sanmıyorum aktif olarak kullanıyoruz ancak gereksiz olmuş biraz.
Neyse teşekkür ederim yardımlarınız için, önümüzdeki hafta ancak ödeyebileceğim.

Geri
Yukarı