Eski internet sağlayıcımın faturasını ödemek zorunda mıyım?

15 gün önce Netspeed aboneliğini iptal ettim son faturayı kullandığım gün kadar kesti, aboneliğini ne zaman iptal ettin bilmiyorum ama göründüğü üzere 12. ayın faturasını kesmişler.

Ön ödemeli hocam 12.ayin faturasıni ödedim.

Hocam senin gösterdiğin tarih son ödeme tarihidir fatura detaylarına girerseniz fatura kesim tarihi ve son ödeme tarihini kontrol edersen daha iyi anlarsın, aboneliği ayın kaçında iptal ettirdin biraz daha detay verirsen kesin bir kanıya varırız.

Hocam senin gösterdiğin tarih son ödeme tarihidir fatura detaylarına girerseniz fatura kesim tarihi ve son ödeme tarihini kontrol edersen daha iyi anlarsın, aboneliği ayın kaçında iptal ettirdin biraz daha detay verirsen kesin bir kanıya varırız.

Faturayı ödedim giremiyorum artık.
🥲

Hocam senin biraz kafan karışmış iptal ettiğin tarihide yazmamışsın zaten senin ödediğin 1. ay değil 12. ayın faturası eğer bu ay iptal ettiysen sana 1 veya 2 gün ne kadar kullandıysan 1 tane daha fatura çıkacak.

Yok 28 Aralık'ta Comnet'e geçiş yaptım.
Onaylandı evrak falan ama şey yazıyordu karşı firmanın onayı bekleniyor yazıyordu sonra bugün aradılar karşı taraf onayladı siz geçiyor musunuz Comnet'e evet dedim 1 saat sonra bu fatura geldi.
Screenshot_2024-01-04-14-40-52-02_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg

Yok 28 Aralık'ta Comnet'e geçiş yaptım.
Onaylandı evrak falan ama şey yazıyordu karşı firmanın onayı bekleniyor yazıyordu sonra bugün aradılar karşı taraf onayladı siz geçiyor musunuz Comnet'e evet dedim 1 saat sonra bu fatura geldi.
Eki Görüntüle 2073909

Hocam dediğim gibi 12. ayı Full kullanmışsın faturada yanlışlık yok 1. aydan 4 gün kullanmışsın onun faturasınıda 1,2 gün içinde keserler maile veya telefona mesaj gelir zaten.

Anlamadın ki bu internet ön ödemeli yani ilk önce ödersin sonra kullanırsın ben 28'inde geçtim ama bana bu ay onay verdiler fatura kilitlemek için diye düşünüyorum.

Anlamadın ki bu internet ön ödemeli yani ilk önce ödersin sonra kullanırsın ben 28'inde geçtim ama bana bu ay onay verdiler fatura kilitlemek için diye düşünüyorum.

İnternet on ödemeli olmaz önce kullanırsın sonra ödersin. 1 Ocakta aralık ayı faturan çıkmış ve 16 Ocak son ödemesi. Her şey normal olması gereken gibi.

Geri
Yukarı