Satılık Eski Kasa

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eski bir kasam var. Yeni bilgisayar toplayacağım. Yani yeni şeyler gelecek. Yer açmak için elimdeki kasayı ne yapsam diye düşünürken forumdaki arkadaşlar ihtiyaç sahibi birine vermemi tavsiye etti. Ben de öyle yapacağım. İhtiyaç sahibi birisi varsa tanıdığınız bildiğiniz yazarsanız sevinirim. Kasanın HDD'si yok. Ayarlamaya çalışıyorum. Gerisi tamam çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şehir neresi? Bir öğrencimiz var onun için alabiliriz yakınsak.

Sınıftan Diyarbakırlı arkadaşım var GT630M laptopunu satıp kasa topladı kasa krem rengi eskimiş :D
Üstünde tutma şeyi bile var :D

Instagramını verebilirim.

Sınıftan Diyarbakırlı arkadaşım var GT630M laptopunu satıp kasa topladı kasa krem rengi eskimiş :D
Üstünde tutma şeyi bile var :D

Instagramını verebilirim.
Kasanın içinde parçalar ne olacak peki?

Kasayı gönderebilirsin kuzeni geri almış PC'yi bundan. Buna PS3 vermiş. Konuşursan çocuğun instası: @muhammdbaran

Yanımda hatta çocuk eve gidiyoruz belediyeyle
Arkadaş yazmanızı bekliyor da şu an baskı altındayım dalga geçiyor bizle diyip bana kızıyor :)

Kasayı gönderebilirsin kuzeni geri almış PC'yi bundan. Buna PS3 vermiş. Konuşursan çocuğun instası: @muhammdbaran

Yanımda hatta çocuk eve gidiyoruz belediyeyle
Arkadaş yazmanızı bekliyor da şu an baskı altındayım dalga geçiyor bizle diyip bana kızıyor :)
Maalesef size veremem. Ben durumu olmayan, telefonu bilgisayarı bir şeyi olmayan ihtiyaç sahibi birine vermek istiyorum. Sanırım arkadaşınızın böyle bir durumu yok. Elinde mis gibi PS3'ü var.

Maalesef size vermemem. Ben durumu olmayan, telefonu bilgisayarı bir şeyi olmayan ihtiyaç sahibi birine vermek istiyorum. Sanırım arkadaşınızın böyle bir durumu yok. Elinde mis gibi PS3'ü var.

Ama bir iletişime geçsen anlayacaksın çocuğun durumunu. PS3 sadece onun değil, o kullanamıyor elden ele değişiyor Instagram'dan yaz ona anlarsın.
Benim Instagram: @_muhammetcelik.
Onun Instagram'ı: @Muhammdbaran.

Yaz ona dediğimi anlarsın yazmazsan da canın sağ olsun usta. Ne diyeyim az önce okuldan geldik otostopla adam bizi iyi yedi diyor :)

Ama bir iletişime geçsen anlayacaksın çocuğun durumunu. PS3 sadece onun değil, o kullanamıyor elden ele değişiyor Instagram'dan yaz ona anlarsın.
Benim Instagram: @_muhammetcelik.
Onun Instagram'ı: @Muhammdbaran.

Yaz ona dediğimi anlarsın yazmazsan da canın sağ olsun usta. Ne diyeyim az önce okuldan geldik otostopla adam bizi iyi yedi diyor :)

Bir yakınınızın bulunduğunu belirttiniz. Ne bu ısrar? Bırakalım arkadaş karar versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı