Eski kız arkadaşıma karşı nasıl davranmalıyım?

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
Öncelikle merhaba herkese iyi sosyaller. Şu şekilde başlayayım. Kendisiyle okulun başında tanıştık 3-4 ay boyunca konuştuk, buluştuk cidden çok hoş zamanlar geçirdik. Sevgili olduk 2 ay sürdü kendisi ayrıldı. Ayrılık sebepini tam olarak bilmesem de dediğine göre çok saf olduğumu ve çok çocuksu olduğumu söyledi. Dediğine göre hata yaptığında özür dileyip olayların çözüldüğüne inanıyormuşum. Her neyse. Ayrılalı 4 ay oldu ve son 3 gündür bana nasılsın? Ne yapıyorsun? Gibi sorular soruyor. Normal bir şekilde konuşuyorduk dün kendisi uyudu konuşma bitti. Instagram'da gezinirken gördüm ki storylerini bana gizlemiş. Ertesi gün sordum ki neden böyle bir şey yapma gereği duydun? Kendisi storylerinden rahatsız olduğumu düşünüyormuş. Ona dedim ki rahatsız olsam gizlemene gerek kalmaz ben kendim de gizleyebilirim dedim. Bana alaycı bir dil ile iyi tamam açtım şimdi dedi. Ben de ona bunu ben deyince değişen bir şey olmadığını kırıldığımı söyledim. O da tekrar engelleyeyim o zaman dedi. Ben de o anlık sinirle kendisini takipten çıktım ve beni takipten çıkardım. Şimdi de konuşmak istiyorsan pişman olduğunu göster vs demeye başladı. Ben pişmanlık duymuyorum yazmayı da düşünmüyorum. Ama böyle bir garip his oluştu içimde cidden bu sefer bitmiş gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Şimdi de konuşmak istiyorsan pişman olduğunu göster
çok saf olduğumu ve çok çocuksu olduğumu söyledi.
Egosundan yanına yaklaşılmıyor. Böyle birisinin hayatınızda olmaması emin olun daha iyi olur.

son 3 gündür bana nasılsın? Ne yapıyorsun? Gibi sorular soruyor.
Adım gibi eminim, o ayrılık sürecinizde kendine göre birisi bulamamıştır ve sana sarıyordur. 4 ay az bir süre değil, ayrılan o olup neden tekrardan dönmeye çalışsın? Yalnız kaldığı belli duruyor :D Klasik TR kızları, hiç şaşırmadım. Yaşı da maksimum 16 ya da 17 bu kızın, davranışlardan da belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı