Eski laptop için RAM ve SSD yükseltmesini yapabilir miyim?

ozcankaplan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopum yaklaşık 7 senelik bir laptop HDD mevcut ayrıca DDR3 4 GB RAM var. 2. RAM için yedek slotta mevcut bu bilgiler ışığında bu laptopa uyacak donanımlar bulabilir miyim SSD ve RAM almak istiyorum.

hjk.jpg
j.jpg
jjj.jpg
Yeni-Bit-E-lem-Resmi.jpg
Yeni-Bit-E-lem-Resmi-2.jpg

Yapabilirsiniz hocam. İnternetten ikinci RAM yuvası var mı diye kontrol edin. Tam bir EBA canavarı olur. :D

Bu arada internette bulduğum bir bilgiye göre toplam 16 GB RAM desteği varmış. Aşağıdaki RAM'ler tamamen uyumlu yukarıdakilere ek olarak.

Laptobun ram slotlari bu sekilde ikinci yer var degil mi sizcede programlardan sonuc 2 cikiyor ama emin olmak icin acip baktim

B slotu boş, yani oraya verdiğim linkteki ya da diğer arkadaşların verdiği RAM'lerden birini takabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim Samsung 4gb Ddr3 1600 Mhz Ram 12800s-11-11-b2 M471b5173bh0-yk0 | Trendyol bu linkte kendi ramımın aynısı buldum ram olarak bunu ssd olarak sizin attığınız linkten alacağım Çok teşekkür ederim bilgiler için
Arkadaşlar bu sisteme windows 10 kursam hata mı ederim yoksa windows 7 den devam edeyim mi ? ne yapmak lazım bu hususta
arkadaşlar bu sisteme win 10 yüklemeli miyim yoksa win 7 de mi kalmalı ne önerirsiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı