Eski Masaüstü bilgisayarı Ne yapmalı ?

• Konuyu başlatan Kimliksiz_Genç
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Kimliksiz_Genç

Ziyaretçi
Arkadaşlar, eski bilgisayar'ımın özelliklerini belirtecem.Sizce bu bilgisayar'ı çöpe'mi atmalı yoksa satmalı mıyım?

İşlemci: Amd Athlon 64 AM2 :
AMD
Anakart: Gıgabyte GA-MF3 :
GIGABYTE - Anakart - Soket AM2 - Yonga Seti nForce3 250 - GA-MF3 (Rev. 1.0) - Tanıtım
Ram:VT 1 GB 533 Mhz : en ucuz VT 1GB 533MHz DDR2 1GBDDR533-VT Bellek / Haf
Ekran kartı: Nvidia Geforce FX 5200 128 MB:Buy the XFX GeForce FX 5200 at TigerDirect.ca
Kasa: O kadar eski olduğu için hiç bir yerde bulamadım. :)

Bu bilgisayarı, 7 yıl önce hazır olarak almıştım. 2 ay içinde 2 PSU değiştirdim. Baktım böyle olmuyor. Bu bilgisayar'ı bir köşeye attım ve kendime 1500 tl ile bir sistem topladım. Bu ay içerisinde sipariş etmeyi düşünüyorum. Sizce bu yukarıdaki eski bilgisayarım, iyi dayanmış mı ? :)

Benim de böyle eski bir bilgisayarım var. İntel P4, FX-5700. Ben de ne yapayım diye düşünüyorum böyle eski bir sistemi. Parça parça satmaya çalış sana tavsiyem satacaksan.

Evet satmayı düşünüyorum. Ancak bilgisayar bakkal'larına parça parça satabilirim. :)

Bende az önce eski kasa mı söktüm parçalarını falan teker teker satacağım. İlan koyacağım biraz sonra. P4 işlemci, GeForce 6600, 2GB RAM falan. Sen de öyle yap bence.

Bende az önce eski kasa mı söktüm parçalarını falan teker teker satacağım. İlan koyacağım biraz sonra. P4 işlemci, GeForce 6600, 2GB RAM falan. Sen de öyle yap bence.

İyi oldu bu :) Fiyat konusunda pek bilgim olmadığı için senden rica edecektim zaten koyacağım zaman :)

Egemen hocam, Konu fazla uzamadan kapatabilirsin. Çünkü ben alacağım cevabı aldım. Kendi şehrim'de tek tek satmaya çalışacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı