Eski model IPhone'lar alınır mı?

Eski model IPhone'lar alınır mı? Şu an elimde Redmi not 8 var NFC özelliği olan benim işimi görecek bir telefon arayışındayım ama eski model Android almak istemiyorum sizce ne yapmalıyım? Şu an almayacağımdan bütçe belirtmiyorum ama bir telefona şu an için 10000'den fazla vermem ihtiyacım olmadığından.
bende 8 plus var pilini güçlendirilmiş batarya ile değiştirdim şuan %100 de pili ve gayet sağlıklı kamerası gayet iyi, bir kere bile kasma yaşamadım aynı zamanda ısınmadı da. Samsung A23 ten geçtim ve kesinlikle 8 plus daha iyi idi. Eğer bulabiliyorsan 10 k ya xs max al. iphone un baz modelleri bana kalırsa hiç bir işe yaramıyor işin olayı max-plus modellerde bitiyor

Amiral gemisi iPhone'u girişin girişi telefonla kıyaslayıp Android çöp demek nedir ya? Yazmayayım dedim dedim ama dayanamadım. Kullandığınız A serisi, M serisi, J serisi gibi cihazlar amiral gemisi değildir ve iPhone rakibi değil. Kıyaslanması gereken telefon S serisidir Samsung tarafında. Bunu bilmeyenlerin telefon tavsiye kategorisinde ne işi var?

Sıfır S20FE ya da ikinci el s serisi daha mantıklı. Kesin iPhone mu istiyorsun?

Tasarımından dolayı iPhone demiştim benim kafamda şu var aslında eğer telefona ciddi anlamda yüklü bir miktar para vereceksem Android daha mantıklı ama 10k civarında telefonlar arasında iPhone bana mantıklı gelmişti diğer Android'lere kıyasla.

Tasarımından dolayı iPhone demiştim benim kafamda şu var aslında eğer telefona ciddi anlamda yüklü bir miktar para vereceksem Android daha mantıklı ama 10k civarında telefonlar arasında iPhone bana mantıklı gelmişti diğer Android'lere kıyasla.
S20FE gibi bir telefon var ama siz bilirsiniz. Dediğiniz sorun S5 dönemlerinde kaldı. Az önce yazdığımı size yazmadım zaten. Öbür insanlara yazdım.

Amiral gemisi iPhone'u girişin girişi telefonla kıyaslayıp Android çöp demek nedir ya? Yazmayayım dedim dedim ama dayanamadım. Kullandığınız A serisi, M serisi, J serisi gibi cihazlar amiral gemisi değildir ve iPhone rakibi değil. Kıyaslanması gereken telefon S serisidir Samsung tarafında. Bunu bilmeyenlerin telefon tavsiye kategorisinde ne işi var?
ya telefon çıkalı 6 yıl oldu neredeyse, sonuçta a10 ile kıyaslamıyorum a23 6gb ram li modeli. ve ona rağmen 3gb ram li iphone daha iyi. bak kabul ediyorum başta samsung daha iyidi lakin 1 sene sonra sapıtmaya başladı

@AR.GE isterse A99 olsun yine de rakip değil. Kullanılan malzeme, ekran, işlemci, kamera her şey çok düşük kalite. RAM önemli değil. iPhone eskiden daha az RAM ile çalışırdı Android daha çok istiyor diye fazla konuyor. S serisindeki karşılığı ne ise onunla kıyaslayacaksınız. Markayı savunmuyorum ancak adil olmak gerekli.

Amiral gemisi IPhone'u girişin girişi telefonla kıyaslayıp Android çöp demek nedir ya? Yazmayayım dedim dedim ama dayanamadım. Kullandığınız a serisi, m serisi, j serisi gibi cihazlar amiral gemisi değildir ve iPhone rakibi değil. kıyaslanması gereken telefon s serisidir Samsung tarafında. Bunu bilmeyenlerin telefon tavsiye kategorisinde ne işi var?

İnsanlar bu konuda çok bilinçsiz. Android çöp 2 yıla bozuluyor iPhone öyle değil diye geziniyorlar. Karşılaştırdıkları model F/P ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı