Eski model MacBook hala alınır mı?

2011 i5 sistemli 13" MacBook Pro aldım. Hala tertemiz kasasında yıpranma yok. Sadece bataryasında problem var onu da yakın zamanda halledeceğim. 12 GB RAM ile gayet stabil çalışıyor. Bir de SSD alsak tadından yenmeyecek makine :) Tavsiye ederim ben 3,5K ya aldım (arızasını göz önünde bulundurarak)
3,5K değmezdi o alete onu 2,5K ya da bulabilirdiniz. i7 olsaydı 3.5K verdiğinize değerdi hocam

Late 2012 veya Early 13 inç MacBook Pro öneririm çünkü 2014 kesin 6000'i aşar

Retina fark etmez derseniz çok daha ucuza Mid 2012 bile öneririm zira Late 2012 ile ekran dışında donanım aynı iki işlemci de i5 3210m ve i7 3920m

En eski Early 2011 al derim çünkü Core 2 Duo'lu 2010 ve öncesi üzer. 2012 ve öncesine SSD ve RAM takabilirsin ama 2014 alacaksan sadece SSD'yi değiştirebilirsin retinalarda RAM lehimli
Ben Retina almayayım o zaman. RAM'ler takılabilir ve çıkarılabilir olsun.
2011 i5 sistemli 13" MacBook Pro aldım. Hala tertemiz kasasında yıpranma yok. Sadece bataryasında problem var onu da yakın zamanda halledeceğim. 12 GB RAM ile gayet stabil çalışıyor. Bir de SSD alsak tadından yenmeyecek makine :) Tavsiye ederim ben 3,5K ya aldım (arızasını göz önünde bulundurarak)
Benim elim de zaten 240 GB SATA SSD var. Onu da takarım. 16 GB RAM de olursa iyi olur.

Ben Retina almayayım o zaman. RAM'ler takılabilir ve çıkarılabilir olsun.

Benim elim de zaten 240 GB SATA SSD var. Onu da takarım. 16 GB RAM de olursa iyi olur.

Evet SSD her zaman için performansta fazlasıyla yardımcı olackatır. Bende para toplayıp almaya çalışacağım malum fiyatlar uçuk...

Yeni konular

Geri
Yukarı