Eski monitöre PS4 bağlamak

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar evdeki TV çok büyük bir de hiç rahat oynanmıyor uzaktan, çalışma masamda odamda monitörüm eski 7 8 yıllık vardır ona PS4'ü bağlamak istiyorum. İhtiyacım olan her şeyi yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar evdeki TV çok büyük bir de hiç rahat oynanmıyor uzaktan, çalışma masamda odamda monitörüm eski 7 8 yıllık vardır ona PS4'ü bağlamak istiyorum. İhtiyacım olan her şeyi yazar mısınız?
Sadece HDMI kablosu.

Tek yapman gereken PS4'ün içindne çıkan HDMI kablo ile monitöre bağlamak. Eğer monitörde HDMI değil de VGA girişi varsa bir dönüştürücü yardımıyla oynayabilirsin.

Sadece HDMI kablosu.
HDMI yoksa dönüştürücü alman gerekiyor öyle bağlayabilirsin.
Muhtemelen 1366x768 bir monitördür. HDMI-VGA dönüştürücü alırsanız iyi olur. Tabi VGA varsa.
TV de daha güzel oynanır bence. En azından ben daha çok keyif alıyorum.
Tek yapman gereken PS4'ün içindne çıkan HDMI kablo ile monitöre bağlamak. Eğer monitörde HDMI değil de VGA girişi varsa bir dönüştürücü yardımıyla oynayabilirsin.
Monitörün HDMI girişi var ise sadece HDMI kablosu. Yok ise Hdmi to VGA kablosu gerekiyor.
Monitör de HDMI girişi yok dönüştürücü alıcam onu anladım ses işini nasıl halledeceğim ?

Monitör de HDMI girişi yok dönüştürücü alacağım onu anladım ses işini nasıl halledeceğim?

Kulaklık ile mi oynayacaksın yoksa monitörün ses çıkışı ile mi? Eğer kulaklık ile oynayacaksan PS4'ün ayarlarından sesi doğrudan kulaklığa ver dersen sorun olmaz.

Geri
Yukarı