Eski monitöre yeni ekran kartı takarsam ne olur?

mami43

Centipat
Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım RX560 4 GB OC Evo.
Ama monitörüm Samsung B1930N 60Hz en son cözünürlükte 1366×768 oyunlarda ne gibi problem yaşarım? Veya bunun bir yolu yok mu cözunürlük ve HZ yükseltme falan gibi? Babamı zor ikna ettim ekran kartı almaya. Bu monitörü en az 2 - 3 yıl kullanmam lazım. Ne gibi sorunlarla karşılasırım bir çaresi var mı bu durumun?

Son düzenleyen: Moderatör:
şu link biraz yardımcı olabilir. başlığına aldırmayın. bir de hangi oyunu oynuyorsunuz? sanırsam cs:go'da hz değeri yükseltmek gibi bir olay vardı. 4:3 ekran formatında oluyordu sanırım.

Bir sorunla karşılaşacağını düşünmüyorum. Hatta daha yüksek FPS'ler alırsın oyunlarda. Çözünürlük ya da HZ yükseltme olayına gelirsek maalesef böyle bir şey mümkün değil ama sana tavsiye olarak ekran kartı ayarlarından kaplama ayarlarını yükseltmeyi tavsiye ederim çünkü bazı oyunda kaplamaları yükseltme ayarı oyun içinde olmuyor. Örneğin FIFA'da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı