Eski monitörü skorboard olarak kullanma

Ahmetklc1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba öncelikle iyi akşamlar sorum eski monitörleri nasıl skorbord yapabileceğimiz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bunun için öncelikle görselde örneklediğim gibi monitörünüzle aynı çıkışa sahip skorboard kontrol paneline ihtiyacınız olacak.
Ayrıca bu işi profesyonel olarak yapmıyorsanız size tavsiyem bilgisayara bağlayıp Excel gbi yazılımlarla da amatörce skorboard tablosu oluşturup monitöre yansıtabilirsiniz.
Ama diyorsanız ki PC kasası kaba olur daha kompak bir şey lazım bunun için de mini PC'ler ya da Raspberry Pi gibi kartlarla çözebilirsiniz. Altta bu işin nasıl yapılacağını anlatan bir link bırakıyorum. Umarım işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 11320331567154.jpg
    11320331567154.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 2
  • 110000110818739.jpg
    110000110818739.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 8
Bunun için öncelikle görselde örneklediğim gibi monitörünüzle aynı çıkışa sahip skorboard kontrol paneline ihtiyacınız olacak.
Ayrıca bu işi profesyonel olarak yapmıyorsanız size tavsiyem bilgisayara bağlayıp Excel gbi yazılımlarla da amatörce skorboard tablosu oluşturup monitöre yansıtabilirsiniz.
Ama diyorsanız ki PC kasası kaba olur daha kompak bir şey lazım bunun için de mini PC'ler ya da Raspberry Pi gibi kartlarla çözebilirsiniz. Altta bu işin nasıl yapılacağını anlatan bir link bırakıyorum. Umarım işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun hocam söylediklerinizini ardından kasa kurmaya karar verdim emeğiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı