Çözüldü Eski müzik sistemini PC'ye bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Theımam281

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye olduğum için konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Eski eşyaları karıştırırken Kenwood marka speaker pikap buldum. Bağlantılarını yapıp FM olarak ses alabildim ancak bu hoparlörleri bilgisayara bağlama şansım var mıdır? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220408_150025.jpg
    IMG_20220408_150025.jpg
    227,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20220408_145958.jpg
    IMG_20220408_145958.jpg
    208,7 KB · Görüntüleme: 62
Çözüm
Hocam, gerçekten de zamanında güzel bir sistemdi. Normal hoparlörler direkt olarak PC'ye bağlamak için uygun değildir. PC için olan ses sistemlerinde Amfi devresi olur.
Çok ağır teknik bilgim yok ama böyle sistemlerin çok bilgisayar patlattığını duydum anlayan kişilerden tam bilgi alıp dene direkt takma.

Hocam, gerçekten de zamanında güzel bir sistemdi. Normal hoparlörler direkt olarak PC'ye bağlamak için uygun değildir. PC için olan ses sistemlerinde Amfi devresi olur.

Çözüm
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. O hâlde çok kurcalamadan sadece pikap özelliğini kullanmam lazım. Aslında Logitech Z906 var elimde ama müzik konusunda tizleri zayıf olduğu için sadece film izlemek için kullanabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Bu şekilde kalması daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı