Eski Nesil sisteme Windows 7 nasıl kurulur?

XFarcus

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
HDD
İşlemci
15 senelik intel işlemcisi
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bir akrabamın bilgisayarına format atmam gerekiyor. Ancak bilgisayar özellikleri hayli eski olduğundan Windows 10 kaldıracağını zannetmiyorum. Windows 7'de daha önce hiç kurmadım. Bu konuda rehber var mı acaba? Windows 10 için biliyorum sıkıntı olmuyor. Tahminen bilgisayarın RAM kapasitesi 4 GB'dır diye düşünüyorum. Windows 7'nin Lite sürümü oluyor mu ek olarak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bir akrabamın bilgisayarına format atmam gerekiyor. Ancak bilgisayar özellikleri hayli eski olduğundan Windows 10 kaldıracağını zannetmiyorum. Windows 7'de daha önce hiç kurmadım. Bu konuda rehber var mı acaba? Windows 10 için biliyorum sıkıntı olmuyor. Tahminen bilgisayarın RAM kapasitesi 4 GB'dır diye düşünüyorum. Windows 7'nin Lite sürümü oluyor mu ek olarak?

Windows 8.1 kurabilirsiniz daha stabil.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bir akrabamın bilgisayarına format atmam gerekiyor. Ancak bilgisayar özellikleri hayli eski olduğundan Windows 10 kaldıracağını zannetmiyorum. Windows 7'de daha önce hiç kurmadım. Bu konuda rehber var mı acaba? Windows 10 için biliyorum sıkıntı olmuyor. Tahminen bilgisayarın RAM kapasitesi 4 GB'dır diye düşünüyorum. Windows 7'nin Lite sürümü oluyor mu ek olarak ?
Windows 7 kullabilirsiniz. Orijinal ve güncellemeli İSO dosyası arıyorsan şu konuya gidebilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı