Eski oyunlar açılmıyor

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Bilmiyorum bu forumda bu tür sorunları benden başka yaşayan var mıdır?
Dead Space 2, Fallout New Vegas, Dead Space 3, Call of Juarez Gunslinger vs. gibi eski oyunların açılmama sorunları.

Yukarıda linkini bıraktığım konuda sağ olsun bir arkadaş ile sonuna kadar uğraştık en az 7-8 yöntem denedik fakat açılmadı.
Gördüğüm hiçbir insan evladında mı aynı sorun olmaz? Yok, vallahi de yok billahi de yok.
Ne internet de ne de başka yerlerde bu sorunun bir çözümü yok. Kanser bulaşmış bir PC sahibi gibi hissediyorum kendimi.
Yüksek donanım isteyen oyunları oynamak için sistem topluyoruz düşük donanımlı oyunlar açılmıyor.
Bu konularda bir bilgisi olan varsa aydınlatsın.

Tam olarak nasıl açılmıyor oyunlar hata veriyor mu?
Hiç bir şekilde hata vermiyor. "OYNA" tuşuna basıyorum 4-5 saniye bekliyorum ve önümde yine "OYNA" yazısı kalıyor. Oyunun siyah ekranını dahi görmeme izin vermiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem bilgilerini ayrıca yazmalısın imzan yarın bir gün değişebilir ama bu konu baki kalmalı. Ayrıca nasıl açılmıyor biraz detay verebilir misin? Ne hatası alıyorsun sistem sana hiçbir uyarı vermiyor mu? Direkt çift tıklıyorsun ve hiçbir şey olmuyor mu ne oluyor? Hangi işletim sistemini kullanıyorsun her detayı vermen lazım ki bizde sana yardımcı olalım.

Sistem bilgilerini ayrıca yazmalısın imzan yarın bir gün değişebilir ama bu konu baki kalmalı. Ayrıca nasıl açılmıyor biraz detay verebilir misin? Ne hatası alıyorsun sistem sana hiçbir uyarı vermiyor mu? Direkt çift tıklıyorsun ve hiçbir şey olmuyor mu ne oluyor? Hangi işletim sistemini kullanıyorsun her detayı vermen lazım ki bizde sana yardımcı olalım.
Hocam yukarıya bıraktığım video da gördüğünüz gibi ne bir hata ne bir şey hiç bir şey yok sadece açılmıyor. 1 tane bile olsa hata mesajı vermiyor.

İşletim sistemim: Windows 10 PRO

Ayrıyeten düşük sistemli bir PC daha var orada açılıyor ama kaldıracağını hiç sanmıyorum.

LOW ayarlarda dahi oynatmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı