Eski oyunların atmosferleri neden gerici?

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Bana göre Max Payne benim için çocukluk travması olabilir. Oyun çok iyi ama 1 ve 2 serisi nedense bir korku oyunu oynuyormuş hissiyatı veriyor. Bunu 3'te yaşamadım. Şehirler çok sessiz, NPC hiç yok. Sizce buna ne sebep veriyor?

Oyun motoru çok suni (yapay) hissetiriyor, detay seviyesi az. Şuan baktığınız da çok garipsiyorsunuz, anormal bir durum yok.

Ben bu korkuyu savaş oyunlarındaki boş server'lar da alıyorum.

Özellikle Pixel Gun 3D'de. 2017 Yıllarında eski sürümleri oynuyordum mod menu falan vardı. O sürümlerde de server'lar full boştu, grafikler de bayağı kötüydü eski sürüm olduğu için. Çok korkutucuydu.

Bana göre Max Payne benim için çocukluk travması olabilir. Oyun çok iyi ama 1 ve 2 serisi nedense bir korku oyunu oynuyormuş hissiyatı veriyor. Bunu 3'te yaşamadım. Şehirler çok sessiz, NPC hiç yok. Sizce buna ne sebep veriyor?

Oyunun teması bu şekilde çünkü. Oyun karanlık, noir stili bir New York'ta geçiyor.

Temayı güzel vermişler.

Son düzenleme:
Max Payne 3, Max Payne serisine yakışan bir oyun değil bence.

Geri
Yukarı