Eski parçalar FPS düşüşüne sebep olur mu?

lattecafE'

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım GTX 1050 Ti'im var ve 20 Mayıs'ta yasaklar bitince gelecek AMD Ryzen 5 3600 işlemcim ve MSI A320M-A Pro AM4 DDR4 3200(OC) anakart gelecek kargoyla. Sıkıntı şu ki fazla paramız olmadığından RAM, SSD, hard disk alamadık. Şu anki kullandıklarım çok eski, var sayıyorum 8 GB 800MHz RAM'im var. SSD ve hard disk'imde kötüdür büyük ihtimal. Bunlar yüzünden FPS'im düşer mi? Bu konuda çok endişeliyim. Boşuna aldım diye korkuyorum. Şu anda bir sıkıntı olur mu?

Şu anda kullandığım GTX 1050 Ti'im var ve 20 Mayıs'ta yasaklar bitince gelecek AMD Ryzen 5 3600 işlemcim ve MSI A320M-A Pro AM4 DDR4 3200(OC) anakart gelecek kargoyla. Sıkıntı şu ki fazla paramız olmadığından RAM, SSD, hard disk alamadık. Şu anki kullandıklarım çok eski, var sayıyorum 8 GB 800MHz RAM'im var. SSD ve hard disk'imde kötüdür büyük ihtimal. Bunlar yüzünden FPS'im düşer mi? Bu konuda çok endişeliyim. Boşuna aldım diye korkuyorum. Şu anda bir sıkıntı olur mu?
800 MHz RAM yeni sisteminize uymayacaktir.

FPS'yi etkileyen parça ekran kartıdır o sebeple düşüş olmaz ama şu anki RAM'lerin umarım DDR4 tür.

Eğer bu sistemi kullanmak istiyorsunuz şuan elinizde olanları kullanın, ileride paranız olduğunda alırsınız. Tabii ki fps düşüşü olur fakat sistemi kenarda bırakmaktan iyidir.

RAM'i kullanamazsın sisteme de görüntü gelmez RAM en önemli parçalardan 800MHz RAM mi kaldı dostum Ryzen 5 3600 alıyorsun RAM alamıyor musun?

Geri
Yukarı