Eski Pixel Gun 3D'yi özleyenler var mı?

566156

Kilopat
Makaleler
19
Biraz konuşalım bu konu hakkında. 2020'ye kadar oyun çok güzeldi, şimdi oyun tam anlamıyla rezalet. Skin tasarımları, yeni oyuncu kitlesi vs. Bir de neden bilmiyorum ama oyunda gelişmek çok kolay oldu bence. Eskiden bir tadı vardı, gem ve coin kazanmak çok heyecanlıydı. Hatta YouTube'da izlediğim videolara özenirdim sabah akşam 10K coin kasmaya çalışırdım. :D Araştırdığım kadarıyla yanlış değilse geliştiricileri oyunu eskisi gibi yapmaya çalışmış ama oyuncular istememiş sanırım. Yabancı kaynaklara baktım. Güzel zamanlarıydı oyunun. Siz ne düşünüyorsunuz?

Biraz konuşalım bu konu hakkında. 2020'ye kadar oyun çok güzeldi, şimdi oyun tam anlamıyla rezalet. Skin tasarımları, yeni oyuncu kitlesi vs. bir de neden bilmiyorum ama oyunda gelişmek çok kolay oldu bence. Eskiden bir tadı vardı, gem ve coin kazanmak çok heyecanlıydı. Hatta YouTube'da izlediğim videolara özenirdim sabah akşam 10k coin kasmaya çalışırdım. :D araştırdığım kadarıyla yanlış değilse geliştiricileri oyunu eskisi gibi yapmaya çalışmış ama oyuncular istememiş sanırım. Yabancı kaynaklara baktım. Güzel zamanlarıydı oyunun. Siz ne düşünüyorsunuz?

Tutan bir oyuna neden güncelleme yaparlar ki? Oyunu çöp etmekten başka bir şey değil:(

Tutan bir oyuna neden güncelleme yaparlar ki? Oyunu çöp etmekten başka bir şey değil:(
Discord sunucularında "i miss old Pixel Gun 3D" yazmama rağmen kimse takmadı bir de :D Maalesef hocam, eskisi gibi olmayacak asla. Bir aralar eski map'leri getirdiler diye hatırlıyorum 2021 ya da 2020 gibi. Ama halen çöptü. Hatta eski sürümlerin APK'sını indirip tek başıma oynadığımı hatırlıyorum ruh hastası gibi... O kadar kötü duruma düşürdüler.

Discord sunucularında "i miss old Pixel Gun 3D" yazmama rağmen kimse takmadı bir de :D Maalesef hocam, eskisi gibi olmayacak asla. Bir aralar eski map'leri getirdiler diye hatırlıyorum 2021 ya da 2020 gibi. Ama halen çöptü. Hatta eski sürümlerin APK'sını indirip tek başıma oynadığımı hatırlıyorum ruh hastası gibi... O kadar kötü duruma düşürdüler.
😎 😅 🙋‍♂️ 🥺 👍

Onlar sadece kaliteli bir oyuncu kitlesi ve eski kalitelerini kaybetti... Bir gün belki kaybettiklerini anlarlar ama o zaman çok geç olur. Böyle kaliteli oyunlar zor gelir hocam özellike bu zamanlar da.

Hiçbir şey eski tadını vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı