Eski Samsung telefon ne işe yarar?

EFE2345678

Centipat
Daha fazla  
Elimde çok eski bir Samsung Galaxy ace var. Artık o kadar eskidi ki Google hesabına giriş yapılmıyor. Telefonun sürümü Android 2.0 civarı bir şeydi. Mümkünse ben bu telefonu masa saati olarak kullanmak istiyorum ama dakika başı ekranı açıp bana göstersin istiyorum.

Elimde çok eski bir Samsung Galaxy ace var. Artık o kadar eskidi ki Google hesabına giriş yapılmıyor. Telefonun sürümü Android 2.0 civarı bir şeydi. Mümkünse ben bu telefonu masa saati olarak kullanmak istiyorum ama dakika başı ekranı açıp bana göstersin istiyorum.
Kaldırır mı bilmiyorum ama hiç değilse bir ROM kurmayı deneyin, ekranı zaten AMOLED benzeri olmadığı için sürekli şarja takılı olması gerekiyor galiba.

İsterseniz ROM atmayı deneyin sonra always on amoled benzeri uygulamalar ile denersiniz, eski cihaz sonuçta. (Sorumluluk kabul etmiyorum)

Masa saati uygulamasının bile destekleyeceğini sanmıyorum ama ekran bekleme süresini sınırsız yapıp başka bir cihazdan uygulamanın APK'sı atılıp denenebilir ben şahsen kendi eski Samsung telefonumu kasanın camına yapıştırıp GIF koydum ekrana yeni model ekran olduğu için fazlada sırıtmıyor :)

Kaldırır mı bilmiyorum ama hiç değilse bir ROM kurmayı deneyin, ekranı zaten AMOLED benzeri olmadığı için sürekli şarja takılı olması gerekiyor galiba.

İsterseniz ROM atmayı deneyin sonra always on AMOLED benzeri uygulamalar ile denersiniz, eski cihaz sonuçta. (sorumluluk kabul etmiyorum)

Android 2.0 bir cihaz 5'i kaldırcağına çok inanmıyorum he ona ROM yapan arkadaşta ayrı bir kafadadır.

Masa saati uygulamasının bile destekleyeceğini sanmıyorum ama ekran bekleme süresini sınırsız yapıp başka bir cihazdan uygulamanın APK'sı atılıp denenebilir ben şahsen kendi eski Samsung telefonumu kasanın camına yapıştırıp GIF koydum ekrana yeni model ekran olduğu için fazlada sırıtmıyor :)

Android 2.0 bir cihaz 5'i kaldırcağına çok inanmıyorum he ona ROM yapan arkadaşta ayrı bir kafadadır.
Android 2 APK kaldırır mı işte onu da bilemediğim için dedim. En iyi ihtimalle rom atarak yapılabilir. Tabi ilk başta APK'lara bakın.

Koleksiyonuna ekle, öyle telefonlar en az 3000-4000 TL. Koleksiyonluk çünkü.

Ekran bekleme süresini sınırsız yaparsam ekran yüksek ihtimalle yanar. Ama bilgisayardan APK atmayı deneyeceğim.

Mantıklı gibi. Elimde Galaxy Win gibi destek gelmeyen daha çok telefon var.

2. elde 300 TL anca verirler öyle koleksiyonluk bir telefon değil benim dedeminde bana WhatsApp girer mi diye yıllardır kutusunda beklettiği telefonu gösterdi telefon sıfırdı ama için ölüydu artık 200 TL'ye okuttum bende.

IPhone'nin ilk telefonunu 10000 TL satıyorlar hocam.

İlk telefonu olduğu içindir Samsung Galaxy Win'in çok bir özelliği yok zaten popülasyon bakımından fazla olduğundan ucuza satan insanlarda çok bir işe yaramaz diye alınmadığı için piyasa değeri de az kalıyor

Geri
Yukarı