Eski sevdiğim kız

Bir kız için ilaçlarını içmemek kusura bakma ama aptallıktır. İlaçlarını düzenli al. Geçmiş olsun.
Ben orda ölmek istedim çünkü bana koydu çok üzülmüştüm kimseye anlatamadım bu olayı.
Orası öyle ama şimdi bir de kızın açısından bakmak lazım. Ya gerçekten konu sahibini seviyorsa. Yani böyle düşünmek lazım bence. İnsanlar bazen böyle hatalar yapabiliyor. Ki bence çağırdığına göre konu sahibini cidden önemsiyor.
Ben mutlu olduğunu varsayıp devam ettim o gün zaten söylemedim ona sevdiğimi bıraktım arkadaşımı seviyosa onla devam etsin diye.

Ben orda ölmek istedim çünkü bana koydu çok üzülmüştüm kimseye anlatamadım bu olayı.

Ben mutlu olduğunu varsayıp devam ettim o gün zaten söylemedim ona sevdiğimi bıraktım arkadaşımı seviyosa onla devam etsin diye.
Ben sevdiğim kızla ilk kavga ettiğimde normal hayatıma devam etmeye çalışmama rağmen karaciğer problemimden dolayı 5 saat içerisinde sapsarı kesilmiştim. Kendinize dikkat edin. Bence yine de kızla konuşun. Hiç değilse arkadaş olarak kalın.

T
Üzülmenin de bir sınırı var. Bir kız için bu kadar üzülmek intahardan farksızdır. Kendi sağlığını önemsemiyorsan aileni düşün, onlar seni seviyorlar ve senin daha kötü olmanı asla istemezler.
İlaçlarını kullan, kendine iyi bak.
Teşekkürler beni önemsediğiniz için.
Ben sevdiğim kızla ilk kavga ettiğimde normal hayatıma devam etmeye çalışmama rağmen karaciğer problemimden dolayı 5 saat içerisinde sapsarı kesilmiştim. Kendinize dikkat edin. Bence yine de kızla konuşun. Hiç değilse arkadaş olarak kalın.
Kız bana ara sıra yazıyor nasılsın falan diye, o arkadaşım kızı üzüyormuş, bana anlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu konular troll mü? (Bu arada geçmiş olsun) Yoksa sadece ben mi evde sap gibi oturuyorum?
Bu arada kızla buluşman yasak olmalı. Benim bildiğim kalp hastalarına korku ve heyecan gibi şeyler yasak.

Yeni konular

Geri
Yukarı