Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Güncelleme koyayım dedim. Bunu yazdıktan sonra birtakım olaylar oldu ve kızla yazışmaya devam ettim. Sonrasında bana açıldı ve hislerimin karşılığını bulduğum için çok sevinmiştim. Ancak daha açılalı 1 hafta olmuştu ki bana bitsin dedi dersleri yüzündenmiş.

O akşam geri dayanamıyorum dedi tekrar başladık 2 hafta geçti tekrar aynı şey oldu tekrar başladık. Böyle işte 1- 1.5 ayım geçti bu kızla. Bitti, başladı, bitti, başladı. Ama en son bu hafta bitirelim dedi. İşte derslerine odaklanması lazım falan diye. İstemiyormuş hayatında biri 4 yıl boyunca. Tabi bir şey diyemedim. Ders sonuçta. Kız şimdiden üniversite sınavına hazırlanıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama daha ilk yıldan kendini bu kadar sıkması bana saçma geliyor.

Zaten coronadan görüşemedik evlerimiz de yakın değil. 2-3 kere falan gördüm doğru dürüst yani aslında çok da başlayıp bitti diyemeyiz. Başlamadan bitti. Aralık ayı benim için çok iyi başladı ama kötü bitti maalesef.

Bugün dedim geri başlarız belki konuştum tekrar, yok bu sefer kararlı. Ya arkadaş kal diyor ya git. İşte 4 sene üniversiteye kadar arkadaş kalıp sonra aynı üniversiteyi kazanıp sevgili olacakmışız falan lfjksşfks. Boş hayaller.

Çok sevipte kızla gerçekte şöyle oturup doğru düzgün yüzyüze konuşamamak çok koyuyor. Yani aslında konuştuk konuşmasına da baş başa değil maalesef. Ama her şeye rağmen güzeldi sevmek, sevildiğimi hissetmek karşı cins tarafından.
Çok uyuyordu kafalarımız ya uzaktan bile olsa eğleniyorduk.

Yine de dayanamıyorum onsuzluğa. 1 haftadır konuşmuyoruz. Sabah günaydın yazması akşam iyi geceler demesi bile beni rahatlatıyordu. Bilmiyorum arkadaş mı kalsam. Gece uyku girmiyor gözüme. Belki arkadaş kalırsam daha rahat olurum diye düşünüyorum.

Arkadaş olarak kal ve kendine yeni kızlar aramaya başla. Eğer böyle yapar isen şu an yaptığın şeyin aslında saçma olduğunu, senin için öyle düşünen birine fazla değer vermemen gerektiğini anlayacaksın.
Müzik dinleyerek kendini rahatlatabilirsin.

Arkadaş kalmandaki amaç öyle düşünmen değil, eğer sen kızdan vazgeçersen kız eninde sonunda sana aşık olacaktır. O zaman dersler falan umrunda bile olmayacak kızın, sen de başka kız bulmuş olmazsan tekrar sevgili olursun.
Benim tavsiyem bu şekilde.

Dostum bir kere bitirdiysen gerçekten bitir. Çocuk oyuncağı değil bu. Kız her istediğinde ayrılıp barışırsan değerin kalmaz zaten. Bir yerden sonra kız "bu zaten ben istediğim zaman benimle konuşuyor istemezsem konuşmuyor" gibi bir tribe girer. İstesede gitme.

19 sayfa olmuş okumaya değer mi bilmiyorum. :D Ama sana şunu söyleyeyim eğer soğumaya başladıysan sadece kısa süreli hoşlanmaktır. Birine gerçekten âşık olmadığın sürece arkasından koşma kanka. Sadece ilk sayfayı okudum kusura bakma artık yatacağım zaten. :D

Konun üstünden artık ne kadar zaman geçtiyse, ben üstüne 2 kere mod oldum :D Neyse, artık tekrardan hayırlısı diyelim.

Yaptığım tavsiyeleri hatırlamıyorum ama şu anki görüşüme göre: Sizi istemeyen birisi için uğraşmayınız. Olacağı varsa olur, olacağı yoksa da önünüze bakınız. Zorla güzellik olmaz.

Vaybee maziler maziler...Bu arada nasıl arkadaş olabildiniz ben 11.sınıfım okulda çok sosyal olmama rağmen Online derslerde tüm sınıf dahil sesimiz çıkmıyor hayret. Zaten bu kadar hızlı anca arkadaş olunur sevgili olmak için bir tanıyın kendinizi.

Arkadaş olarak kal ve kendine yeni kızlar aramaya başla. Eğer böyle yapar isen şu an yaptığın şeyin aslında saçma olduğunu, senin için öyle düşünen birine fazla değer vermemen gerektiğini anlayacaksın.
Müzik dinleyerek kendini rahatlatabilirsin.

Arkadaş kalmandaki amaç öyle düşünmen değil, eğer sen kızdan vazgeçersen kız eninde sonunda sana aşık olacaktır. O zaman dersler falan umrunda bile olmayacak kızın, sen de başka kız bulmuş olmazsan tekrar sevgili olursun.
Benim tavsiyem bu şekilde.
Zaten önceden konuştuğum başka bir kız vardı. Belki onla konuşmaya devam edebilirim. Ama uzaktan cidden yürümüyor okulun başlamasını beklemeyi düşünüyorum biraz da.

Zaten beni sevdiğini düşünüyorum. Sadece derslerden dolayı böyle bir ilişki olamazmış ve beni daha fazla üzmeden bitirmek istiyormuş. 4 yıl boyunca onu bekleyecekmişim ilişkimiz olmasını istiyorsam. Kim bekler 4 yıl valla salak cidden.

Arkadaşken ondan vazgeçersem kıskanıp tekrar dönebilir. O yüzden böyle yapmayı düşünüyorum.

Ama en anlamadığım da yok işte onun derslerini etkiliyormuşum ben varken derse odaklanamıyormuş. Sırf dersine odaklansın diye sadece o yazdığında karşılık veriyordum. Yaptıklarına eyvallah diyordum. Ama yine de etkiliyormuşum. Acaba fazla değer verdm diye mi gitti yoksa fazla önemsemeseydim de yine aynısı olur muydu bilmiyorum.

Sevdiğin kız eski sevgilisini anlatıyorsa, sen onun arkadaşısın.
Eğer arkadaşı olmasaydın konuşulan şey sizin ilişkiniz olurdu.
Kız seni yara bandı olarak kullanacak.
Hocam çok geçti o konunun üstünden. Zaten sanırım o olay olduğunda beni arkadaşı olarak görüyordu ama onla konuşmayı kestiğimde olayı çevirdim.
Vaybee maziler maziler...Bu arada nasıl arkadaş olabildiniz ben 11.sınıfım okulda çok sosyal olmama rağmen Online derslerde tüm sınıf dahil sesimiz çıkmıyor hayret. Zaten bu kadar hızlı anca arkadaş olunur sevgili olmak için bir tanıyın kendinizi.
Artık arkadaş da değiliz. Sevgili de olmadık ki zaten.
19 sayfa olmuş okumaya değer mi bilmiyorum. :D Ama sana şunu söyleyeyim eğer soğumaya başladıysan sadece kısa süreli hoşlanmaktır. Birine gerçekten âşık olmadığın sürece arkasından koşma kanka. Sadece ilk sayfayı okudum kusura bakma artık yatacağım zaten. :D
Yani anlamak için sadece ilk konu mesajını ve son attığım mesajı okusanız yeter. Yok ne soğuması aksine daha çok bağlandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı