Eski sevdiğim kız

Haklısınız.

Galiba.

14 artık biliyorsunuz!

14 yaşındasınız ne bıçağı, ne sopası, ne silahı siz aramadıktan sonra bela sizi nasıl bulsun hadi buldu diyelim ilk fırsat da uzaklaşın oradan. Bunun yaşla da bir ilgisi yok siz düzgün takıldıktan sonra bu tür şeyler uğramaz. Yanlış anlama beni "düzgün takıldıktan sonra" derken kötü takılıyorsun demiyorum.

Birkaç yıl sonra "Ya ben neler yapmışım" Diyerek kendinize güleceğiniz hatta dalga geçeceğiniz bir olay bu hocam, bu yaşlardaki ilişkilerin tam olarak ilişki olmadığını ben öğrendim. Siz de kafanıza takmayın hayatınıza devam edin, kalp hastasıymışsınız sağlığınızdan daha önemli hiçbir şey olmasın. Kendinizi boşuna üzmeyin, devam.

Birkaç yıl sonra "Ya ben neler yapmışım" Diyerek kendinize güleceğiniz hatta dalga geçeceğiniz bir olay bu hocam, bu yaşlardaki ilişkilerin tam olarak ilişki olmadığını ben öğrendim. Siz de kafanıza takmayın hayatınıza devam edin, kalp hastasıymışsınız sağlığınızdan daha önemli hiçbir şey olmasın. Kendinizi boşuna üzmeyin, devam.
Haklısınız hocam zaten başka birini seviyorum şuan ama sadece düşününce biraz üzülüyorum.

Şu an sigara paketlerinin yanındayım. Yakmamak için zor tutuyorum.

Hastalığınız için çok üzüldüm.
Sevdiğiniz hanımefendinin ellerinizden gitmesi de üzdü beni. 🙍🏻‍♂️

Geri
Yukarı