Eski sevdiğim kız

Ben eskiden bir kıza aşıktım. 8. sınıftaydım, tabii o zamanlar 14 yaşımdayım, kalp hastalığımın yeni çıktığı dönemler.
Ben o hanimefendiyi çok sevmiştim, bir de benim bir arkadaşım vardı adını vermek istemiyorum. İşte ben o hanımefendiyle konuşuyorum Instagram WhatsApp gibi yerlerden.

Bir gün arkadaşım geldi, dedi "Emir nasılsın?". "İyiyim aga, sen nasılsın" dedim, "iyi" dedi bana, bir kıza aşık olduğunu ve ona açılıcağını söyledi.
Ben de meraktan adını sordum, benim aşık olduğum hanımefendiye aşık olmuş. Ben de tabii söylemiyorum, bir yandan kalbimdeki ağrı daha da kötü gitmeye başladı.
Ve bir gün öğrenmiş benim de o hanımefendiye aşık olduğumu. Dedi ki, "Emir aramızdan çekil, ben onu seviyorum, arkadaşlığımızın bozulmasını istemiyorum".
Ben de üzüle üzüle vazgeçtim, tabii hastalığım daha da ileriye gitmeye başladı, ilaçlarımı içmiyordum çünkü. Dışarlarda aniden bayılıp duruyordum.
Bir gün o hanımefendi bana WhatsApp'dan mesaj attı "Emir nasılsın?" diye, ben de "İyiyim, sen nasılsın?" dedim. "Buluşalım mı?" dedi, ben de "İşim var." deyip gitmedim.
Bir yandan ağlıyorum üzülüyorum bir yandan da kendime kızıyorum. 1-2 ay sonra öğrendim ki sevgili olmuşlar. Sıkıntı yok, eğer bu konuyu görüyorsan hakkım sana helal olsun.

Boş iş bunlar. Önce kendi sağlığına dikkat et.

Ben zaten başkasını seviyorum hocam artık ne yaptıkları pek umrumda değil sadece karşıma çıkmasınlar bana mesaj atmasınlar yeter.

Engelle hocam. Mesaj falan atamasınlar. Kafaya takma. Önündeki maçlara bak :D .

Ben zaten başkasını seviyorum hocam artık ne yaptıkları pek umrumda değil sadece karşıma çıkmasınlar bana mesaj atmasınlar yeter.

Okul kapalı zaten. Aynı mahallede yakın falan değillerdir umarım. Sosyal medya üzerinden engellersin. Zamanla unutacaksın. Bu kadar üzülmeyeceksin. Neyse yeni kıza odaklanalım biz.
@CanVolteX
Ne diyeyim aga. Yalan mı? Rahat olsun çocuk.

Benim de platonik sevdiğim biri vardı. Arkadaşımla sevgili olmuşlar. Bende platonik sevgimi bitirdim. Umrumda değil. O arkadaşımla da hala görüşüyorum. Hiç o konuları açmıyorum.

Okul kapalı zaten. Aynı mahallede yakın falan değillerdir umarım. Sosyal medya üzerinden engellersin. Zamanla unutacaksın. Bu kadar üzülmeyeceksin. Neyse yeni kıza odaklanalım biz.
@CanVolteX
Ne diyeyim aga. Yalan mı? Rahat olsun çocuk.
Yeni kız discorddan konuşuyorum çok iyi bir hanımefendi kendisi tekirdağıda oturuyor bu olayı ona anlatmadım oda üzülmesin diye.
Engelle hocam. Mesaj falan atamasınlar. Kafaya takma. Önündeki maçlara bak :D .
Engelliyorum başka hesaptan mesaj atıyor.
Benim de platonik sevdiğim biri vardı. Arkadaşımla sevgili olmuşlar. Bende platonik sevgimi bitirdim. Umrumda değil. O arkadaşımla da hala görüşüyorum. Hiç o konuları açmıyorum.
Sevindim senin adına kardeşim.

Engelliyorum başka hesaptan mesaj atıyor.

IP adresini engelleme gibi bir şey varsa uygula ama büyük ihtimal yoktur :(.

Yeni kız Discord'dan konuşuyorum çok iyi bir hanımefendi kendisi tekirdağıda oturuyor bu olayı ona anlatmadım oda üzülmesin diye.

Yüzünü gördünmü kendisini tam tanıyor musun? Tanımadığın kişilerle pek arkadaş olma. Benden küçük kardeş tavsiyesi :D.
Hiç o konuları açmıyorum.
En güzelini yapıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı