Eski sevgili nasıl unutulur?

Gofrettt

Femtopat
Daha fazla  
8 ay önce ayrıldığım bir kız, gerçektek çok sevmiştim ama beni kullandı tek derdi cinsel ilişkiymiş geç farkında vardım, küçük şeylerle mutlu etmeye calıştım yemek yemedim paramı ona harcadım, ama her güzel şeyinde bir sonu varmış derslerini bahane edip ayrıldı, okulun bahçesinde hüngür hüngür ağladım herkes içerisinde, daha sonra arkamdan hakaret etti sustum bir şey demedim, günde 1 paket sigara bitirmeye başladım alkol aldım, en yakın arkadaşıma yazdığını gördüm daha da yıkıldım, biraz düzelttim kendimi toparladım bana okulun 2.döneminde tekrar umut verdi salaklık ettim konuşmaya başladım, sonra bir başkas erkeğede benimle birlikte yazmış okul çıkışı sarılırken gördüm sorguladım sevgiliyiz dedi. Yine sustum bir şey demedim, dayanamadım 1- 2 ay sonra barışmak için yazdım o Dido'yu çok severdi ona bir kutu dido aldım WhatsApp'dan yazdım ama sevgilisiyle fotoğrafını attı ben yine bir şey diyemedim yine sustum, şimdi buradayım ne yapayım ben bir söyleyin Allah aşkına.

Not: (hobi falan yalan unutulmuyor :) )

Bu betalık yeter. Sigma olmanızın zamanı gelmiş.

Doğduğumdan beri sigmayım galiba. Bütün kızlardan nefret ediyorum. İşleri güçleri milletin hayatıyla oynamak.

Kendine biraz saygın olsun unutursun.
Kimse vazgeçilmez değil bu konuda biraz umursamaz ve egolu ol.
O olmadan yaşayacağın şeyler şu an için belli zaten o da Ailen.

Nasıl ki birisi öldüğünde alışıyorsan yokluğuna buna da alışacaksın.
Ne var ne yok her şeyini çıkar hayatından.

Geri
Yukarı