Eski sevgilim halen beni sevdiğini iddia ediyor

SonOyuncu

Decapat
Daha fazla  
Çok uzun bir süre gerçekten 2 yıl sevgili olduk, hayatımda ilk kez bir insana bu kadar bağlandım. Unutamıyorum maalesef. Bir hatam falan olmadı ailesel problemlerini bahane ederek ayrıldı benden. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum ama gerçekten onu çok özlüyorum. Sürekli yazıyorum dön lütfen dön diye gurursuz bir insana dönüştüm resmen. Hala beni sevdiğini iddia ediyor fakat söylediğine göre annesi ilişkimizden haberdar ve babası öğrenirse kötü şeyler yaşanır, annesinin tehdit ettiğini iddia ediyor(babası ölüm döşeğindeydi 2 gün öncesine kadar).ben kendimden bilirim gerçekten seven bir insan her türlü zorluğa katlanır gerekirse gizli gizli habersiz görüşür ama ayrılmaz çünkü seven insan sevdiği için canını vermeye hazır olmalıdır, belki de ben yanlış düşünüyorumdur ya da. Sizce de öyle değil mi seven insan sevdiğini öpmeye bile kıyamaz mı? Gerçekten ne istediyse yaptım hep onun istediği kişi olmak için çabaladım, olduğumu da düşünüyorum. Keko birisi değilim, fakat şu anki arkadaş çevresi hep keko diye tabir ettiğimiz insanlardan oluşuyor. Gerçekten çok üzülüyorum hiçbir şekilde unutamıyorum. Az önce engellemek zorunda kaldım şimdi muhtemelen aklınızdan geçecek 'seviyorsan neden engelliyorsun peşinden koşsana'buna maalesef mecbur kılındım artık dönmesi için bir ümidim de kalmadı onu değil içimdeki kişiyi seviyorum ben. İçimde bıraktığı izi seviyorum o eski halini kalbimdeki halini seviyorum, ve hep seveceğim başka kimseyi sevmeyeceğim bundan çok bariz bir şekilde eminim. Sürekli gece efkarlı şarkılar açıp ağlamaya başlıyorum eskisi gibi neşeli değilim mizah anlayışım bile kalmadı artık. Okulda kızlarla muhatap bile olamıyorum hep gözümün önünde canlanıyor sanki sözleri bakışı aklıma geliyor. Düşünüyorum da hiç mi iz bırakmadım acaba onda? O beni hatırlamıyor mu, benim onu hatırladığım gibi.Her şeye rağmen halen beni sevdiği iddia ediyor ama dönemem diyor sizce yalan mı gerçek mi?
Tavsiyeleriniz nedir ne yapmam gerekir sevip peşinden koşmalı mıyım, yoksa başımı eğip içimde platonik aşkımı saklamalı mıyım?

Saklamak bir çözüm değil. Eğer senin ile konuşabilirse yüz yüze bir kafe vb. yere çağır ve tüm bu yazdıklarını ona anlat emin ol bu dediklerin sonunda kabul etmezse zaten seni hiç sevmemiştir eğer kabul ederse ne mutlu, etmediği takdirde hiç üzülmeye devam etme önüne bak derim unutuluyor bir zaman sonra merak etme.

Saklamak bir çözüm değil. Eğer senin ile konuşabilirse yüz yüze bir kafe vb. yere çağır ve tüm bu yazdıklarını ona anlat emin ol bu dediklerin sonunda kabul etmezse zaten seni hiç sevmemiştir eğer kabul ederse ne mutlu, etmediği takdirde hiç üzülmeye devam etme önüne bak derim unutuluyor bir zaman sonra merak etme.
Buluşmak istiyor ama ben artık olmayacak bir şey için zaman kaybetmekten bile korkuyorum o derece çaresizim unutmak istiyorum ama bir türlü başaramıyorum hep bir şey onu bana hatırlatıyor.

Buluşmak istiyor ama ben artık olmayacak bir şey için zaman kaybetmekten bile korkuyorum o derece çaresizim unutmak istiyorum ama bir türlü başaramıyorum hep bir şey onu bana hatırlatıyor.
Buluş ve tüm duygularını anlat. Olacağı varsa olur yoksa olmaz net. Son kez duygularını dök sen gerisi kıza kalmış.

Sen bir kere yalvararak kendini acınası bir varlığa dönüştürmüşsün gözünde. Bu saatten sonra ne yaparsan yap o ideal ilişkiyi kuramayacaksın. Kızlar zayıflık gösteren erkeklerle acıdıkları ve onlardan bir şeyler kapmak için devam ederler. Maddi olarak söylemiyorum kızın canı sıkıldığında veya üzüldüğünde onu teselli edecek bir oyuncağa ihtiyacı var, bu konumu bile doldurabilirsin.

Kızın dedikler klasik ucuz roman bahaneleri. Senin de durumun olabilecek en dip seviye, kızın çevresinde bir sürü güçlü keko erkek var zaten ilgisini çekeceği kendi deyiminle. Sen öpmeye kıyamazsın, onlar kızı köpeği ederler. Sonuçta insan da olsak ilkel güdüler her zaman ağır basar. O yüzden başka bir kız bul bu saçmalıktan da kendini kurtar.

Geri
Yukarı