Eski Sevgilim

@Samet Akman Abi yorumları dikkate alarak okuyorum. Her okuduğumda yeni bir bilgi elde ediyorum. Sanki şuan sizin söylediğiniz sözler beni tekrar hayata bağladı diyebilirim. Hatta şuan yeni doğmuş gibiyim.

Kötü olduğumuz durumlarda sıfırdan başlamak daha mantıklı. Ne güzel! Bende bu durumda olan arkadaşlarıma inşallah yardımım dokunur.

İnsan iradesi çok güçlüdür. Yeter ki sağlam dur. Hayatımda hiç ağzıma içki sürmedim. Sigara içiyordum bıraktım, o kadar insan bırakamıyorum diyor ya yalan. 7 yıllık olsa ne olacak. Artık yüzüne bakmam. Alt tarafı bir insan ya. Görsem ne olacak, görmesem ne olacak. Sonuçta o yokken de yaşıyorduk. Evleneceğin insan çok önemli, güzellikmiş hiç önemli değil. İnsanın içi güzel olsun. Ayrıca kim istemez çok yakışıklı olmak veya çok güzel olmak. Biz tipimizi seçemeyiz. Allah nasıl isterse o olur. Ama karakterimizi biz seçebiliriz. Her zaman iyi insan ol. Karakter, dış güzellikten daha önemlidir.

Tabii önemli olan karşı cinsin içindeki olan güzelliğini yansıtması. Artık yavaş yavaş unutmaya çalışacağım. Bu konuda bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Tamamen unutamam ama beynimin alt taraflarında duracak gibime geliyor.

QgExCcl.png

@Samet Akman Abi bu mesajı yazdım, gönderiyim mi? Amacım barışıp arkadaş kalmak. Bir de rüyada gördüğüm olayı anlatayım mı yoksa anlatmayım mı?

Hafız çok özür dilemek iyi değildir anlamını kaybettirmeden özür dilemelisin, senin özürler kabahat olmuş bana göre.
Ve mesajın çok iğrenç. :D

Öneri istersen.

Yaptığım hatalardan dolayı utanıyorum, hatalarımız oldu vs gibisinden gir ama çok uzatma sen çok uzatıyorsun mesajı. :)

Yapmamam gerekenleri yapmış olsaydım daha farklı bir durumda olurduk, diyerek gelişme bölümünü çok uzatma hatta bunu yaz.

Affet beni.
Özür yerine beni affet demek daha güzel olur ve sonuç bölümünü böyle yazarsın çok az ve öz olarak.

Tarih falan atma su işlerine abonelik başvurusu mu yapıyorsun?
İlla tarih olacaksa mevsim veya güz, ayaz, vs gibi kelimelere yer ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı