Eski sevgilimi unutamıyorum

Skibbe

Decapat
Daha fazla  
Eski sevgilimi unutamıyorum arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Üzerinden 3 sene geçti ama hayatımda beni onun kadar seven birisini görmedim. Ayrılmamızın nedeni benim benden ayrılan o. Üzerinden 3 sene geçti bugün aklıma aniden o geldi ve eski mesajlarımıza bakmak istedim. 3 saat kesintisiz okudum ve unutamıyorum arkadaşlar. İletişime geçmeyi denedin mi diye tavsiye vermeyin üzerinden 3 sene geçti elimde sadece eski mesajları, adı kaldı. Tavsiye verin yoksa kafayı yiyeceğim.

Anlıyorum, 15-16 yaşlarından kalma sevgilin. Acı bir gerçek: Bir kişiyi hayatının merkezine koyduysan acı çekeceksin, buna yapacak bir şey maalesef yok. Hayat bir şekilde devam ediyor, kendinize farklı sevgili bulmayı deneyebilirsiniz. Belki unutturabilir.

Anlıyorum, 15-16 yaşlarından kalma sevgilin. Acı bir gerçek: Bir kişiyi hayatının merkezine koyduysan acı çekeceksin, buna yapacak bir şey maalesef yok. Hayat bir şekilde devam ediyor, kendinize farklı sevgili bulmayı deneyebilirsiniz. Belki unutturabilir.
Hocam bekleyin anlatacağım kendime gelmem lazım.

Bekliyorum, yazın. Okurum.
Hocam sizin de dediğiniz gibi 15,16 yaş denklemine geliyor bahsettiğim olaylar. Kavga ederdik arada ama tekrar barışırdık kavga etmemizin sebebi benim ona fazla ilgi göstermemem. Bunun sebebi de o sıralar telefonum olmadığı için tek iletişimi PC üzerinden sağlıyorduk ve PC ye 7/24 giremiyordum. Aramızda yaş farkı da vardı biraz ama en büyük neden benim çocuk aklımla yalan söylemem. Biliyorsunuz hepimiz küçükken oyunlarda yaşımızı büyütüyorduk ben de o tiplerdendim o beni büyük sanıyordu falan fistan. Yalan söylemem ayrılmamızın sebebi. Ama dediğim gibi ilgi göstermemem altyapısını oluşturdu. Sorunuz varsa alabilirim.

Uzun deyince de destan yazmanızı bekliyordum açıkçası :D

sebebi benim ona fazla ilgi göstermemem.

Sürekli ilgi isteyen kız da bir süre sonra ilgiden sıkılır, farklı alternatiflere bakar.

Aramızda yaş farkı da vardı

Aranızda kaç yaş fark vardı?

çocuk aklımla yalan söylemem.

Bundan sonra ne olursa olsun yaşınız hakkında yalan söylemeyin.

Son söz olarak şunu söyleyebilirim ki bu kızdan olmaz. Muhtemelen kız ilk sevgilinizdi dolayısıyla unutmakta zorluk çekiyorsunuz. İlklerin yeri farklı olur, ona bir şey diyemem fakat bunu zamanla aşmanız gerekiyor. Hayat bir şekilde akıp gidiyorken, tek bir kıza bağlı olarak yaşamak da mantıklı değil. Kızın da sizi unutup hayatına baktığını düşünüyorum. Bu olaylar da böyle yürüyor zaten. En unutamam dediğinizi bile bir süre sonra unutuyorsunuz. Bazı şeyleri akışa ve zamana bırakmanız gerektiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı