Eski sevgilimi unutamıyorum

pylex

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, daha öncesinde bir konu daha açmıştım. (Ayrıldığım sevgilim sürekli bana bakıyor) o zamanlar bu kadar takmıyordum fakat okulda kızla ilgili dedikodular dönmeye başlayınca bayağı bir kıskanmaya başladım. Açıkçası bayağı boşluktayım. Kızı unutamıyorum sürekli sanki hala beni unutamamış gibi bir his var içimde ne yapmaliyim, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@pylex Hocam bence bu konuda biraz daha vakit geçmesi gerekiyor. Kendinizi tutamayacaksınız, sinirleneceksiniz, üzüleceksiniz yapacak bir şey yok. Bence bir süre kendinizi toparlamak için yalnız kalın.

O zaman değeri yoktu da başkası onunla olunca mı değere bindi? Ayrılmasaydın o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ayrılmadım ki?
Ne fark ediyor? Sonuçta ayrısınız. İlişki dediğin şey iki kişi arasında olur, birisi ayrılmak isterse öteki tarafın yapacağı bir şey yoktur.

Eski sevgilini unut derim, azıcık aklınızı kullanın. Boşuna 'eski' sevgili demiyoruz değil mi? Var bir bildiğimiz demek ki.

'eski' sıfatını alan kişiden hayır gelmez. Eski sevgili, eski arkadaş, eski dost, eski çalışan, eski patron dahası çok gelir.

Geri
Yukarı