Eski silinmiş programların kalıntılarını silme

Hocam programın içinde birçok özellik var oradan bakabilirsin.
Bu programın bir zararını görmedim hatta bu forumda önerilmişti.
Yalnızca kayıt defteri birleştirme önermem o sıkıntı çıkarabilir.

Ben sadece SSD'de ki kalıntıları silmek istiyorum. İlk seçeneği kullanmam gerek değil mi?

Laptopu alalı bir yılı geçti ve o sırada çok program silip, yükledim. Elle silmek bayağı zor olur benim için.

Hocam format atamam. İçin de çok dosya var.

Format atarsanız hızlanır ve önemli dosyalarınızı OneDrive veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz ya da yerel disk D: Ye atıp sadece C: Yi formatlayabilirsiniz.

Bunu da yapabilirsiniz.

Hocam arkadaşıma sordum ve IObit'i tavsiye etti bir bakın isterseniz.

IOBit kullanmıyorum hocam. Hiç önerilmiyor forumda ve hakkında baya şikayet var.
Format atarsanız hızlanır ve önemli dosyalarınızı OneDrive veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz ya da yerel disk D: Ye atıp sadece C: Yi formatlayabilirsiniz.
Benim derdim hızlanması değil. Yeterince hızlı zaten sistemim.
Format atarsanız hızlanır ve önemli dosyalarınızı OneDrive veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz ya da yerel disk D: Ye atıp sadece C:'yi formatlayabilirsiniz.
Hocam bende sadece C diski var.

IObit kendisi ayrı dert zaten ve iddia ettiği şeyi yapmıyor ve sildikten sonra her yerde kalıntısı kalıyor hatta hiçbir programın kullanmadığı comms klasöründe bile kalıntısı kalmış.

Hocam bende sadece C diski var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…