Eski silinmiş programların kalıntılarını silme

Hocam programın içinde birçok özellik var oradan bakabilirsin.
Bu programın bir zararını görmedim hatta bu forumda önerilmişti.
Yalnızca kayıt defteri birleştirme önermem o sıkıntı çıkarabilir.

Ben sadece SSD'de ki kalıntıları silmek istiyorum. İlk seçeneği kullanmam gerek değil mi?

Program files, program dosyaları(X86),program data,kullanıcılar/kullancı adın appdata buradaki tüm klasörlerden sildiğin her şeyin kalıntılarını sil Windows tuşu+r yap regedit yaz entera bas oradan hkey current user klasörünün içinden software klasöründeki sildiğin şeylerin kalıntılarını sil.

Laptopu alalı bir yılı geçti ve o sırada çok program silip, yükledim. Elle silmek bayağı zor olur benim için.

Laptopu alalı bir yılı geçti ve o sırada çok program silip, yükledim. Elle silmek bayağı zor olur benim için.

Elle silmeniz gerekiyor eğer elle silmek istemezseniz.

1614105098936.png

Yani kısacası format.

Bunu da yapabilirsiniz.

1614105350962.png

Hocam arkadaşıma sordum ve IObit'i tavsiye etti bir bakın isterseniz.

IOBit kullanmıyorum hocam. Hiç önerilmiyor forumda ve hakkında baya şikayet var.
Format atarsanız hızlanır ve önemli dosyalarınızı OneDrive veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz ya da yerel disk D: Ye atıp sadece C: Yi formatlayabilirsiniz.
Benim derdim hızlanması değil. Yeterince hızlı zaten sistemim.
Format atarsanız hızlanır ve önemli dosyalarınızı OneDrive veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz ya da yerel disk D: Ye atıp sadece C:'yi formatlayabilirsiniz.
Hocam bende sadece C diski var.

IObit kendisi ayrı dert zaten ve iddia ettiği şeyi yapmıyor ve sildikten sonra her yerde kalıntısı kalıyor hatta hiçbir programın kullanmadığı comms klasöründe bile kalıntısı kalmış.

👇👇👇👇
Hocam bende sadece C diski var.
1614105629383.png

1614105656052.png

Yeni konular

Geri
Yukarı