Eski sistem için GTX 1660 Super alınır mı?

3 bin liraya 5700 XT'i kim satıyor? Sorunlu 5600XT alınacağına 1660 Super gayet iyidir. Performansı zortlayacakmış, rekabetçi oyunlarda kötü performans verirmiş yanlış bilgi vermeyin. 10 bin lira değil 3 bin lira veriyor. Kendisi de biliyor müthiş performans vermeyeceğini, kart 3 bin lira civarında gayet F/P.
3.5K fiyat biçilmiş diyor 3.5K fiyata göre örnek aldım

1715191951399.png

5700XT olmazsa da 5600XT yazmışım farkettiysen o bile 1660'a koyup geçiyor performansta.

1715191994639.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2190392
5700XT olmazsa da 5600XT yazmışım farkettiysen o bile 1660'a koyup geçiyor performansta.

Eki Görüntüle 2190393

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
En güncel olan ilan linklerini bırakır mısın, ben aratınca çıkmıyor. RX 5700 XT için.

Maximum 1 seneye performansı zortlayacak ürüne o parayı vermem satıcı ile konuşun 5 gün kargo hakkı oluyor. Çarşamba veya perşembe versin kargoya sizde hafta sonu elinize gelince test edin. Öyle onay verirsiniz olmadı geri kargolarsınız.

Olabilir hocam bakmak gerek.

Eki Görüntüle 2190392

Eki Görüntüle 2190393

Evet performansta baya yüksek o kartlar lakin tek sıkıntı sistem ile optimizasyon olabilcekmi wattman hatası alırmıyım onuda test edip bakmam gerekiyor işte

Olabilir hocam bakmak gerek.

Evet performansta baya yüksek o kartlar lakin tek sıkıntı sistem ile optimizasyon olabilcekmi wattman hatası alırmıyım onuda test edip bakmam gerekiyor işte
2 günlük test ile ne kadar bir sonuç alabilirsin sıkıntıları hakkında bilmiyorum ama gayet güçlü kartlar. İşlemcin ne bu arada, ekran kartı için yeterli mi?

En güncel olan ilan linklerini bırakır mısın, ben aratınca çıkmıyor. RX 5700 XT için.

Ya aslında sıfırda baktım RTX 2060 12 GB PNY marka 8600 TL civarıdı 12 taksit ile 9000 küsur oluyor acaba öyle mi baksam diyorum pederden destekdw alabilirim 7200 TL inince 3050 var lakin 6 GB versiyonu hem hem de axle, Colorful givi markalar.

2 günlük test ile ne kadar bir sonuç alabilirsin sıkıntıları hakkında bilmiyorum ama gayet güçlü kartlar. İşlemcin ne bu arada, ekran kartı için yeterli mi?

Ya darboğaz a sıkıntım yok ileride yülkseltirim i5 6500 var sistemde GTX 750 Ti var 650 +80 PSU var.

En sıkıntısız şu 2 ilanı gördüm.

Elden alacağı kartta 1 saatte ne sonuç alacakki kart eve gittiğinde sorun çıkartsa ne olacak adam almıyorum kardeşim geri dese ne yapacak param güven ile en azından içine sinmeyen birşey olursa buraya sorabilir veya istemiyorum diyip geri kargolayabilir.

En sıkıntısız şu 2 ilanı gördüm.

Elden alacağı kartta 1 saatte ne sonuç alacakki kart eve gittiğinde sorun çıkartsa ne olacak adam almıyorum kardeşim geri dese ne yapacak param güven ile en azından içine sinmeyen bir şey olursa buraya sorabilir veya istemiyorum deyip geri kargolayabilir.

Hocam ilk attığınız link e baktım yazdım lakin mining yapılma ihtimali var birkaç tane daha kart satmış dı o arkadaş hem Ventus serisi VRAM'leri ısınıyor diyorlar.

Hangi şehirdesiniz?
Edirne

Ya aslında sıfırda baktım RTX 2060 12 GB PNY marka 8600 TL civarıdı 12 taksit ile 9000 küsur oluyor acaba öyle mi baksam diyorum pederden destekdw alabilirim 7200 TL inince 3050 var lakin 6 GB versiyonu hem hem de axle, Colorful givi markalar.

Ya darboğaz a sıkıntım yok ileride yülkseltirim i5 6500 var sistemde GTX 750 Ti var 650 +80 PSU var.
İleride yükseltirim diyorsun da ben de i5 6400 kullanıyordum 1660 üstünü alma diyorlardı kendi işlemcin için. Çok fazla darboğaz olur yani. Ayrıca 11 bin liraya 4060 varken 9 bin liraya 2060 hiç mantıklı değil. O sistemi toparlamak biraz zor. Eski sistemini satıp böyle bir şey alabilirsin taksitle:

Alamam diyorsan ekran kartı, işlemci, anakart güncellenecek yavaş yavaş.

Hocam ilk attığınız link e baktım yazdım lakin mining yapılma ihtimali var birkaç tane daha kart satmış dı o arkadaş hem Ventus serisi VRAM'leri ısınıyor diyorlar.

Edirne
Bende 3070Tİ ventus var sorun olmaz. Funmark Testi iste kartın arkasındaki güvenlik bandının resmini iste sorun yoksa olabilir.

Geri
Yukarı