Eski sisteme Windows önerisi

Şuan evet Steam 8.1'de çalışıyor fakat daha fazla güncelleme almaycağı için bi süre sonra Steam'e girme konusunda sıkıntı çıkabilir yada çıkmayabilir. Bunu göz alarak w8.1 kurun.
Kanka az bir süre kullanacağım sonra yeni sisteme geçeceğim.

Bu sisteme hangi Windows'u kurmalıyım? Sanırım Steam Windows 7 ve 8.1'de çalışmıyormuş. Ama ben Steam'i bolca kullanıyorum. Custom ISO'larda önerebilirsiniz ama Türkçe olması iyi olur. Çünkü tiny10'u bir türlü Türkçe yapamadım. Bir de önerdiğiniz Windows'ların linkini atarsanız çok sevinirim.

Windows 10 LTSC kullanabilirsiniz.

Yani cok basit gidip LTSB ve LTSC surumlerini arastiracaksin ve uygun olani sececeksin. Bolca konu var. Destek olayini da hallederim dersen bal gibi Windows 8.1 var. Yanilmiyorsam sana bunu eski konularinda da demistim. İsrarla yeni konu acip ayni seyleri soyluyoruz. :D

Yani cok basit gidip LTSB ve LTSC surumlerini arastiracaksin ve uygun olani sececeksin. Bolca konu var. Destek olayini da hallederim dersen bal gibi Windows 8.1 var. Yanilmiyorsam sana bunu eski konularinda da demistim. İsrarla yeni konu acip ayni seyleri soyluyoruz. :D
LTSB 2015 linkini bulamadım. Bulduğum linkte Türkçe değil.

LTSB 2015 linkini bulamadım. Bulduğum linkte Türkçe değil.

Geri
Yukarı