Steam Eski Steam hesabımın VAC banı kalkmış

Hashtag

Hectopat
Daha fazla  
En son 2100 küsur gün önce aktif olduğum, o zamanların çocuk cehaletiyle CS:GO hilesi açmam sonucu ban yediğim hesabımın VAC banının artık olmadığını dün fark ettim. O günden beri hileye hurdaya tövbe etmiş bir şekilde başka bir hesabı kullanıyorum. Dün arkadaş listemde denk gelip baktığımda o hesapta artık VAC ban bulunmadığını gördüm. Sizce bu neden olabilir? VAC banda zaman aşımı yok diye biliyorum ve bir hile tespit edildiği için ban atıldığı da belli. O halde neden artık bu ban kaldırılmış olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son 2100 küsur gün önce aktif olduğum, o zamanların çocuk cehaletiyle CS:GO hilesi açmam sonucu ban yediğim hesabımın VAC banının artık olmadığını dün fark ettim. O günden beri hileye hurdaya tövbe etmiş bir şekilde başka bir hesabı kullanıyorum. Dün arkadaş listemde denk gelip baktığımda o hesapta artık VAC ban bulunmadığını gördüm. Sizce bu neden olabilir? VAC banda zaman aşımı yok diye biliyorum ve bir hile tespit edildiği için ban atıldığı da belli. O halde neden artık bu ban kaldırılmış olabilir?
Knk, hesaba girdiğinde rekabetçi maçlarına falan girebiliyor musun ?
Mesela başka bir hesaptan o hesabın profiline baktığın zaman, Vac ban yazısının gitmesi insanı yanıltabiliyor, bir arkadaşımda da öyleydi yazı kalkmıştı ama oyuna girdiğinde oyunun içinde hala Vac ban yasağı vardı yani giremiyordu rekabetçi maçlarına

Bende 2 sene önce VAC yedim. Arkadaşımın hesabını scsrken yardım etmiştim. Benim telefon numaram kayıtlıymış. O hile açtıktan sonra VAC yiyince aynı numara diye benider banladilar. Kapsül gelmişti o zamanlar da oyuna. 100 lira yatırdım. Kapsül 2 lira bir şeydi sanırım. Beklettim hesapta, değerlenir diye. Keske satsaymisim. 300 liralık sticker falan vardi. Çok bir para değil ama düşündürüyor insanı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir süre sonra profilde gözükmüyor VAC banlı olduğun.

Ban yiyeli ortalama 5 buçuk sene kadar olmuş. Üstelik bayağı zorlandım ama hesaba girmeyi başardım. O zamanlar aldığım bütün skinleri kendi hesabıma göndermeye çalıştım ve oldu, ana hesabımdan takas onayını yeni verdim ve envanterime düştü 🥹

VAC ban yiyip bir de tüm özelliklerin normal olması çok ilginç.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı