Eski sürücünün üstüne yeni sürücü kurmak sorun yaratır mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar yakın bir tarihte ekran kartı( grafikli işlemci ) sürücümü güncellemiştim, sonraki gün sürümlere bakarken yeni ( opsiyonel )sürüm çıkmıştı, onu da indirim ve sürücüleri sıfırlamadan indirdim ve üstüne kurdum, bu sorun oluşturur mu? Eğer bir sorun olursa hala bir sorun olmadı. Bir dahaki güncellemeleri de üstüne kursam sorun yaşar mıyım? Yoksa sürücü kurma ekranında eski sürücüleri sıfırla/sil(yeniden başlatma gerekebilir) gibi yazan bir seçenek var onu işaretlemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü güncellemelerinde eski sürümü kaldırıp yeni sürümü kendi otomatik yükler. Ama bazen sorun olabiliyor ve tüm sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemek gerekebiliyor. Eğer bir sorun yoksa bu şekilde devam edin. Eğer sorun olursa komple tüm sürücüleri kaldırın ve sitesinden güncel sürümü indirip yükleyin.

Sürücü güncellemelerinde eski sürümü kaldırıp yeni sürümü kendi otomatik yükler. Ama bazen sorun olabiliyor ve tüm sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemek gerekebiliyor. Eğer bir sorun yoksa bu şekilde devam edin. Eğer sorun olursa komple tüm sürücüleri kaldırın ve sitesinden güncel sürümü indirip yükleyin.
Pek bir sorun olmaz. Ama DDU aracı ile sürücüyü kaldırıp ve sonrasında kendin yüklersen daha sağlıklı olur.
Yani bur sorun yok şuan. Böyle devam etsem sorun çıkmaz demi anladığım üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı